C3 Sugababe 1.4i BVM 75 bijesnih konja by liberty

liberty

Well-known member
btw. ako je netko zainteresiran za kupnju c3 koji je star 1 g i 1 mj, registriran do 1 mj 2013 te garažiran čuvan mažen i pažen te ima 15.000 km - javite se
nitko na tržištu nema tako povoljnu cijenu kao ja, a uz to uzimam i stari auto pod račun;)

ajde de narode, pa neće valjda isti kupiti netko drugi izvan naše zajednice:cool:
 

Dalibor

Dado Tornado
prodaj bubu. pogledaj kako se cijene kreču, možda se iznenadiš :palac-gore:

dodaš još soma dva i kupiš spaka ili dijanu :palac-gore:

u temi citroeni u uglasima možda ima nekih spakova i dijana, čini mi se da sam stavljao neke oglase
 

liberty

Well-known member
ima auto oko 16.000 km
tu i tamo malo stražnji senzori parkinga prolupaju (kada npr. operem auto pod visokim tlakom) ali se brzo vrate u normalu - netko je to primjetio na c4 - ja mislim da su malo osjetljivi na vlagu (ma da to nisam primjetio po kiši)

potrošnja isključčivo gradske i prigradske vožnje (relacije po cca 6km) troši 8 litara

iznimno sam zadovoljan time što je auto lijep, prosječno kvalitetan, anabavljiv po zaista niskoj cijeni jer vikdim da mu konkuremciji ne pogoduje što je skuplja u takvoj opremi bar 20.000 kn

srebrna boja je zahvalna za održavanje
mislim da ću i njega sutra voskati

a beba moja.......:wub:
 

liberty

Well-known member
nemoj sibati direktno po senzorima s miniwashem...si lud LOL

nego jel puca iz aspuha? :D
leti................s obzirom da ima 75 ks ide iznenađujuće dobro

no kako polako ulazim u fazu da mi 2 auta neće trebati
on će biti na prodaju jer žena ne da berlinga
e sad.....kome ga prodati pitanje je sad
naime, i kupci su postali svakakvi....svi bi sve za siću para:D
 

liberty

Well-known member
stvarno izgleda ukusno :palac-gore:
to je nakon 1. pranja i mazanja sredstvom za zaštitu/sjaj (mobitel je jadan pa slabo slika) - nakon toga je išlo još jedanput pranje i mazanje guma

Inaće c3 je napravio izlet do Opatije za vikend, da se malo prolufta
starom cestom uz ne baš lagan tempo potrošnja po bc je bila 6,2 litre (od Plomina do Opatije je sve bilo 3-4 brzina i pri dobrim okretajima)
uvijek me začudi kako se taj motor iako 8 v voli vrtiti.....mnogi motori iz te generacije ostalih proizvođača su obične kante

btw. michelin energy sasvim solidno drži kad se zagrije

Big mammu čeka isti tretman čišćenja uskoro:grin:
 

Kanader

Active member
Èuo sam da sad novi Citroeni koje pogoni 1.4 motor dobivaju uz prvu pomoć i tokut i kilo ključ i pričuvnu brtvu glave motora.:D
 

liberty

Well-known member
da 1.4 ne valja nebi ga ugrađivalo 25 godina :palac-gore:
točno:)
vozio sam nekoliko auta pogonjenih 1.4 motorima
ovaj meni najviše i odgovara
ne kažem da malo troši....ali zato ide i ima zaista ugodan zvuk

a ovo što zlobnici kažu za vrtvu glave....jbga mana auta ili pojedinih auta s tim motorom

čovjek kad kupi ovakav auto kao moj c3 za iznos 86-90.000 kn
onda zna da se vozi za male novce u autu koji ima puno opreme i vrlo atraktivan dizajn

konkurencija je em ružnija, em u njoj ima manje mjesta na prednjim sjedalima, em imaju manji prtljažnik, em stom opremom koštaju barem 15-20 tkn više

pametnom dosta

uotalom nisam vozio nikada auto koji je bezgriješan

fabia - u 1. 2 godine su u garanciji mijenjali prednja svjetla, senzor servo volana, otišao je podizač ispušnog ventila, otišla je lambda sonda

fiesta - u 3. godini sam mijenjao ekspanzionu posudu jer je sama od sebe napukla

itd.

sve je to manje-više koliko netko ima ili ne ima sreće

pa da mi i 5x mijenjaju brtvu glave na motoru i dalje bi mi auto koštao manje od fabie koja izgleda ko wc školjka u odnosu na c3

svakom svoje....za stil se treba ponekad i žrtvovati:)
 
Na vrh