C3 Picasso by ante66

ante66

Active member
Pa di si ti Ante nema te niotkud
Bez tv-a , bez internet i mobitel signala, samo drva i gradele, beton , kamen, kramp,....
jesi ispituro ono od prošli put
Sam sredio Mirda kaze solidno.

Fotke nosaca za bicikle sam vec postavio , super stvar ( oni univerzalni za dva bicikla) .Malo preinaka i odlicno.Samo stvar je da auto ne smije imat spojler( jer ona njihova preporuka za montazu je meni poprilicno upitna)
 

ante66

Active member
nema te niotkud
Sve vise radim , sve me manje placaju :mad:
Obavija tehnicki, pred kraj garancije od 2 godine izgori prvi put zarulja kratkog svjetla na C3. Pred kraj garancije od 3 godine za Picassa izgori zarulja.Bar se na Picassu lako mjenja.

I nema upozorenje za izgorenu zarulju.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Pred kraj garancije od 3 godine za Picassa izgori zarulja.Bar se na Picassu lako mjenja.
vrjeme je da i žarulja se romjeni:grin: 3god dosta kad se sjetim kako se mjenjaju na starom c3 svaki 6mj. :grin:
Samo ti to teraj:grin:
 

ante66

Active member
kako se mjenjaju na starom c3
Lako ako imas djecje rucice.Jos ona od strane akumalatora.Nije mi jasno zasto nema upozorenja na putnom racunalu.Na starom C3-u dvije zarulje kratkog svijetla i jedna pozicije.Zgodno je kad ima upozorenje ,kratka i duga skuzis da ne rada ali ostale zaruljice bas i ne.
 

ante66

Active member
Skoro sletio , srecom steta je beznacajna kako je moglo biti. Nesto zaderane felge, opet guma :twisted: , komad plastike ( grana uz cestu).A upozorenje na Picassu za poledicu toliko brzo obavjestava ( naravno bez zvucnog upozorenja :twisted: )da sam skuzio tek sutradan .

 

vborovic

C5 modifikator
Ajde, dobro da je prošlo kako je prošlo ... a inače, čim sjedneš u auto, bez obzira na poruku ili ne, čim vidiš da je ispod 4°C, "sumnjaš" da bi negdje moglo biti sklisko ... ništa nas ne smije iznenaditi ... :)
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Amte,
Doda sam ti sliku :cool:

Jesi šta sredija u vezi felga i guma ?

A upozorenje na Picassu za poledicu toliko brzo obavjestava ( naravno bez zvucnog upozorenja
nema zvuka, ma ti cilo vrime "blinka/trepće" oznaka temperature....e,al ki će to pratit :p:D
 

ante66

Active member
Jesi šta sredija u vezi felga i guma ?
Za divno cudo felga je dobra ( nije iskrivljena nimalo i mogla se montirat guma).Doduse grdo izgleda.Nabavio sam neke 215-45-17 stare gume i vrati se bes frke u Zg.Da nije slomiven komad plastike zastite kotaca ( grana na cesti) steta bi bila beznacajna.
e,al ki će to pratit
Ne mozes to pratiti i vozit, pogotovo sta je odziv upozorenja , ne spor nego besmislen :twisted:pogotovo sta je na djelovima( stotinjak metara) sa maglom bilo +1 , a izvan magle preko +10.
Stari C3 ima zvucno upozorenje istovremeno sa promjenom temperature , to je prava stvar
 

vborovic

C5 modifikator
Pogotovo sta je na djelovima( stotinjak metara) sa maglom bilo +1 , a izvan magle preko +10.
Ante, zaboravljaš da nije bitna temperatura zraka nego temperatura tla ... a sada s ovim temperaturama teško da se i do kraja dana stigne toliko podloga zagrijati da se poledica samoinicijativno makne (bez soli) ...
 

ante66

Active member
poledica samoinicijativno makne (bez soli) ..
Taman granica Sibenske i SD zupanije.Taman dok sam cekao prijateja kaze mi jedan vozec da je ralica sa solju iza njega prosla( SD zup) , a di sam sletio sibencani nisu posipali.
stigne toliko podloga zagrijati
Ne uspije se ohladit ( zagrije sunce preko 15 po danu ).A di naletim nego 2 km prije doma, di znam cestu napamet.

Dobro sam prosao , jedno 50 m sam u okuci vozio sa dva kotaca na cesti a dva izvan ceste.Ja sam jedan od onih koji mrzi zimske gume
 

Krky

Lakerski profesionalac
Ante el si saniral felgu, brusil i poliral, ili što drugo?
Ako trebaš pomoč javi..
Za zimu su najbolje čeličnjače, ako di lupiš, lako sa dva čekiča poravnaš i gas dalje..
 

ante66

Active member
Fizikalna ali djabe. Najbolja fizikalna mi je bila gradele , more a za razgibavanje motika. Jedva cekam odj...at ovu "struju" i na prirodno ljecenje.Tigar gume odlicne, potrosnja 5,4-5,6 pristojne voznje .
 

ante66

Active member
Malo smo se uljenili mi sa mini kamperima.
Evo 41000 se okrenula, malo zaderes felge, malo pogodis stupic, sve skupa odlicnooooo :)

Ante el si saniral felgu, brusil i poliral, ili što drugo?
Ako trebaš pomoč javi..
Hvala, malo poturpijao , lakirao i meni je i ovako dobra.
 

liberty

Well-known member
uff....opasno, jel pukla ili se baš odljepila, jesi uspio to sanirati
žao mi je
to se desilo 2 osobe koje znam....zeznuto
čuvaj se i želim ti brz i potpun oporavak
 
Na vrh