C3 Picasso by ante66

ante66

Active member
C3 Picasso vs C3 :confused:

Oko , :hm: , vozim :hm:
Cer krenula na polaganje vozackog , ocito ce morati postati glavna vozacica u obitelji.
Picasso za pocetnika malo prevelik. Nekidan mi frajer u gradu baci bubu u uho , cendjanje :confused:

Sretno s liječenjem
Ljecenjem , prvo ti kazu ma biti ce to super dok im ne dopadnes u ruke.A onda ti kazu da je normalno da vidite u k... :twisted:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ma ja se nebi mijenjao... pa nije C3P neznam koliki auto, ako je možda desetak centimetara razlike naspram C3.
Naučit će se ona brzo i na Picassa, pretpostavljam da je ionako pregledniji, viša pozicija vožnje.

Ako već poznaš Picassa ''u dušu'', ja se nebih mijenjao za neku nepoznanicu.
 

Cutac

Prèkaroš
Picasso za pocetnika malo prevelik.
Picasso je zanemarivo veći od c3(10-ak cm dulji, 4 širi). Koliko se sjećam iz salona, pregledniji je i sjedi se više(što friškom vozaču dobro dođe dok se privikne na sve).
Očuvan ti je auto, nemoj ga džabe mijenjati. Daj joj nek proba, možda joj bude pasao :)
 

ante66

Active member
Picasso je zanemarivo veći od c3(10-ak cm dulji, 4 širi)
Je podacima, beznacajno veci.
Vidim ja po parkiranju u garazu, sa starim c3 bez problema, sa Picassom ipak moram vise pazit.
Ako već poznaš Picassa ''u dušu'', ja se nebih mijenjao za neku nepoznanicu.
Tip samo naletio , svidja mu se Picasso.A ima c3 isto godiste .
Jba te, ja mislija već da si umra.
Ja te zvao , stovise slao poruku, pa se ne javljas.Mislio da te zena zlostavlja :cool:

Tip mi bacio bubu u uho , vjerojatno se nece javit.U stvari rado bi imao c3 .Moj prvi novi auto , zato me valjda vuce toliko.
 

ZlatkoC4

Well-known member
Oko , , vozim
Ajde bar nek si se malo oporavio nism niti vido ovo prije sa mrežnicom :(

a pomalo vozi i biče ok.

C3 je ok jer je volumenski manji pa onda imaš osječaj da je manji u gabaritima ali to je samo optička varka.

početničkom vozaču bi picasso trebao biti lakši za voziti zbog bolje preglednosti. a parkiranje u rikverc je problem kod početnika na svima automobilima. ako nemaš senzore stavi ih za vožnju u rikverc i ostavi taj svoj picasso. jer taj nema niti km niti je zapušten a što čeć dobiti je lutrija.

A čer kad provede u picasu 2-3mj onda je sjedi u nečiji C3 pa češ vidjeti kao če reagirati suprotno onome trenutnom.

drži se Ante ne daj se. i javi nam se češće :grin:
 

ante66

Active member
C3 je ok jer je volumenski manji pa onda imaš osječaj da je manji u gabaritima ali to je samo optička varka.
Slazem se.Radi se o prividu radi znatno mnjeg volumena kabine.
početničkom vozaču bi picasso trebao biti lakši za voziti
Meni je Picasso laksi za voziti od obicnog C3.
Nezgodno je sto ima veliku sirinu i relativno nali medjuosovinski razmak ( ali zato ogroman volumen), pa oci treba drzati ispred auta a ni slucajno po radiju , mobitelu i slicno_Odmah si izvan kolnika (to ja iz iskustva )

veća je šansa da te prosere na ruletu

Ma nebi , strojar sam. Taj je dizel ima navodno 60000, vjerojatno bi ga tip precjenio, a picassa podcjenio. Hahaha , pa nisam s kruske pao.
Moj ima 42800. Meni bi radje pasao mali benzinac, male snage .
 

ante66

Active member
Zamjena zarulje kratkog svjetla.Prirucna lampa ( mobitel) upade mi skroz do plastika blatobrana.Rijeseno,lezeci ispod auta i skidajuci plastike.Normalno ponovno zapjenjeno ulje u oku.
Pokusaj voznje popodne , cavlic u gumi :twisted:
Htio probat popodne skuter, odustao,danas ocito ne valja srecu okusavati previse.
Forum i dalje ne mogu otvorit na Cromi ( win XP).
Inace ,auto radi :)
 

nitrozg

Member
kaj si kupio Tigar gume?

ja trebam hitno komplet ljetnih guma. A para se nema :whistling:
ne stvarno kakve su osim kaj su jeftine ;)
 
Na vrh