C3 hdi by Krky zamijenio za 207 1.4 16v VTI LPG

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
lepi... e jesu ti ovi gumeni tepisi neki univerzalni, ili baš za njega? Gumene nikako nać...
 

Krky

Lakerski profesionalac
lepi... e jesu ti ovi gumeni tepisi neki univerzalni, ili baš za njega? Gumene nikako nać...

Kopil sam ih u Intersparu 60kn, pasu ko saliveni za C3:D
slozil sam leziste za zarulju dugog svijetla, samo sam stisnul u leziste di ide i drzi:D
 

Krky

Lakerski profesionalac
vidio sam te maloprije kod motela Plitvice...fora ti je osvjetljenje na tablici :D

Ljudi gdi je ovaj čovek?
ima već mjesec i pol kak ga nema tu
ovo mu je bilo zadnje javljanje
izgleda, onaj ko mene vidi uživo na cesti taj odmah nestaje:D:D
u KC-u me zovu mašinska smrt:D:D
 

GocC4

Member
Vidio sam da si koristio serafe od fiata za alu,ja bi isto sebi al za cel.felge posto fiat ima isto za celik i alu isto mi je seraf 19mm,a na autu 17mm,kolko ti drze navoja?
 

Krky

Lakerski profesionalac
Vidio sam da si koristio serafe od fiata za alu,ja bi isto sebi al za cel.felge posto fiat ima isto za celik i alu isto mi je seraf 19mm,a na autu 17mm,kolko ti drze navoja?
drže dosta, najmanje 1cm
 

Krky

Lakerski profesionalac
imao udes:disgusted:
tip me udario u zadnja lijeva vrata i prag kad se okretal na parkingu, bio mrak i nije me videl:D
njegov euroherc je sve pokrio, a baš ta strana mi je bila ogrebana od prednjeg blatobrana preko prvih vrata i zadnjih i zadnja stranica, kod prijašnje vlasnice sa ključem ili čavlom:D
dodal sam još 1300kn kaj su mi cijelu lijevu stranu i desni rubnik i prag polakirali:D
ps, i zimure su goreeee, naravno prošlogodišnji nenadmašivi Trajal Artica:cool:




Polakirano!! :D


 

brezC4

New member
njegov euroherc je sve pokrio, a baš ta strana mi je bila ogrebana od prednjeg blatobrana preko prvih vrata i zadnjih i zadnja stranica
sreća u nesreći :)

su mi cijelu lijevu stranu i desni rubnik i prag polakirali
izgleda ko novi sad. trebaš se tako postaviti po mraku i da ti sredi drugu stranu. nije u redu samo jednu stranu olakirati ;)
 

Krky

Lakerski profesionalac
sreća u nesreći :)



izgleda ko novi sad. trebaš se tako postaviti po mraku i da ti sredi drugu stranu. nije u redu samo jednu stranu olakirati ;)

:D:D
ugurao sam im i desni prag i rubnik, bil mi je prag malo oštečen od nasjedanja na snjeg ili led u zimi, a rubnik je imal neku točku od kamena,
prije sam se informiral rekli su mi limari oko 3500kn za sve to:disgusted:
a sad prošo sa 1300kn:D:cool:
i 3 dana bez auta:shock: odpadoše mi noge od bicikla:disgusted:

nego još imaš xenone?
ja kupio na ebay AC balaste železne 28$ oba, bolje sad svjetli, jače i bjelije, bili su do sad DC neki obićni..
 

brezC4

New member
nego još imaš xenone?
imam. ali sam ih skinio kada je došlo ovo zimsko računanje vremena, jer jedan kolega mi kaže: krenule akcije provjere svjetala. osim što kontroliraju da li imaš nonstop uključenja svjetla, kontroliraju i ispravnost istih. i stisnili mu kaznu od 700kn i poslali na izvanredni tehnički.

ali da bolje se vidi sa xenonom, istina je. sad stoje sa strane i gledam gdje uzeti komplet farove sa lećama. to zasad prolazi i na tehničkom, do daljnjeg :)

na ovako nešto pucam:

http://www.ebay.com/itm/CITROEN-C4-04-08-ANGEL-EYE-BLACK-HEADLIGHTS-/370925061390?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item565cdb450e

ali vidjet ću još. ipak 200 funti je oko 1850kn...
 
Na vrh