C3 hdi by Krky zamijenio za 207 1.4 16v VTI LPG

Krky

Lakerski profesionalac
Fasoval buš! :weeabooface:

popit čemo mi duplo :cool:

nego,
danas mi je trebalo 4min da natrag denem zimure, sused mi je posudil još jednu krokodilku, i kroz prozor me gledal i smijal mi se:D:D
bil sam u 4min bijeli ko snjegovič:D
 

Krky

Lakerski profesionalac
ima neki dan na zaobilaznici sam malo pročistil dize i ispušni sistem
a da i odmah Conti isprobam :D:cool:

 

Krky

Lakerski profesionalac
fotosop...osim ako nisi bio u 6-oj brzini... LOL
misliš da bi moglo biti nemoguče za 14hdi? možda čuka laže
išlo je još malo preko, 164 al nisam uspel uhvatiti fotku
imam 5 brzina:D
auto ima 146tkm, najbolje se razradio:cool::D
 

diegos

Well-known member
Nisu ti autići za takve brzine... Ja sam svojeg (benz.) potegnuo 176, na nizbrdici naravno, imao sam osjećaj da će se raspast, ne preporučam takve pothvate :gaah: :shock:
 

Marko

Well-known member
imao sam osjećaj da će se raspast
Ma kakvi! :D To ti je sve subjektivno, kad ja iz kojeg većeg auta uđem u svoj Saxo mislim da se bu raspal na 6 banki ali to je sve radi slabe izolacije, sirovijeg osjećaja na volanu, način na koji se osjeti svaki kamenčić na cesti. Da bi stavil na C3 malo kruće opruge i da se spusti auto uz cm ili dva šire gume da vidiš stabilnosti! :eek:
 

Krky

Lakerski profesionalac
Nisu ti autići za takve brzine... Ja sam svojeg (benz.) potegnuo 176, na nizbrdici naravno, imao sam osjećaj da će se raspast, ne preporučam takve pothvate :gaah: :shock:

:D:D:D
za to su odgovorne 185/55/15 Conti
da more 2 glave, na tim gumama i 6.5J felgama nema brige i za čak koju piruetu napravit, prestić koji tdiLOLLOL
preporodil sam se sa 175/65/14 na 185/55/15 i za 1J šira felga, i da spomenem, sa 24et na 18

Ma kakvi! :D To ti je sve subjektivno, kad ja iz kojeg većeg auta uđem u svoj Saxo mislim da se bu raspal na 6 banki ali to je sve radi slabe izolacije, sirovijeg osjećaja na volanu, način na koji se osjeti svaki kamenčić na cesti. Da bi stavil na C3 malo kruće opruge i da se spusti auto uz cm ili dva šire gume da vidiš stabilnosti! :eek:
potpisujem kolegu iz susjedne županije:p:D
 
Na vrh