C3 hdi by Krky zamijenio za 207 1.4 16v VTI LPG

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Je, baš i ja gleda, stvarno dobro izgleda....

@Krky, aj napiši imena tih par guma koje nisi ima na autu. :oops::cool:
 

superhrvoje

New member
Nisu ti autići za takve brzine... Ja sam svojeg (benz.) potegnuo 176, na nizbrdici naravno, imao sam osjećaj da će se raspast, ne preporučam takve pothvate :gaah: :shock:
1.4i (prije redizajna) na ravnom dođe do oko 170 po satu, da, ali zato 1.6HDi ulovi 180 i više bez puno muke. puno je stabilniji, bolje su mu i gume, diskovi na sva 4 kola, ali svejedno to baš ne radim jer nisu to brzine za C3.
veća mi je fora kad na tempomatu ide bez muke uzbrdo uz kamačnik.
 

Krky

Lakerski profesionalac
malo sam se igral sa središnjim displejom
kupil sam prek ebaya za par $ uređaj kaj pokazuje neznam ni ja još kaj sve ne:D
rastepel ga, i malo se poigral sa lemilicom kaj sam sve izvadil iz pripadajućeg kučišta i zalepil sa silikonom sve na komad plastike koju sam odrezal od starog printera, taman se uklopila boja plastike u boju instrument table,
uređaj napajaju dve baterije od 1.5v, a osvjetljenje displeja mala naranđasta ledica koju sam maknul el bi brzo ispraznila baterije, pa sam improviziral led t-10 žaruljicu, stim da dam del iza displeja naranđastu foliju od starog fascikla, struju sam povlekel od desnog upaljača, gdi imam struje samo kad dam kontakt, ispod sam zalemil da se ništa ne vidi,
žicu za senzor vanjske temperature sam nadoštukal i ispod tepisona prepelal do gepeka, di sam ga zalepil na zadnju haubu, gore iznutra, a da ja van,i tak da se nigde ništ ne vidi:D
nisam se sjetil kaj bi cijeli postupak pofotkal, ali naručil sam još veći displej, pa bit će redizajn:D:D




bez osvjetljenja
 

Vedran

New member
Meni se bas ne djasvi, nekak se ziku da je Kina... Ino kaj je ciki napravil na c2 je vrhunski, misli da je stavil od c4
 

Mrèela

New member
malo sam se igral sa središnjim displejom
kupil sam prek ebaya za par $ uređaj kaj pokazuje neznam ni ja još kaj sve ne:D
rastepel ga, i malo se poigral sa lemilicom kaj sam sve izvadil iz pripadajućeg kučišta i zalepil sa silikonom sve na komad plastike koju sam odrezal od starog printera, taman se uklopila boja plastike u boju instrument table,
uređaj napajaju dve baterije od 1.5v, a osvjetljenje displeja mala naranđasta ledica koju sam maknul el bi brzo ispraznila baterije, pa sam improviziral led t-10 žaruljicu, stim da dam del iza displeja naranđastu foliju od starog fascikla, struju sam povlekel od desnog upaljača, gdi imam struje samo kad dam kontakt, ispod sam zalemil da se ništa ne vidi,
žicu za senzor vanjske temperature sam nadoštukal i ispod tepisona prepelal do gepeka, di sam ga zalepil na zadnju haubu, gore iznutra, a da ja van,i tak da se nigde ništ ne vidi:D
nisam se sjetil kaj bi cijeli postupak pofotkal, ali naručil sam još veći displej, pa bit će redizajn:D:D

[url]http://img834.imageshack.us/img834/8315/597070762o.jpg?login_error=2[/URL]
[url]http://img543.imageshack.us/img543/9131/26946917.jpg[/URL]

bez osvjetljenja
[url]http://img5.imageshack.us/img5/3084/81488111.jpg[/URL]
:aplauz::palacgore:LOL Svaka čast,majstore!
 

Krky

Lakerski profesionalac
Hah dobra, pa nije loše... Jel se to lako vadi van? Vidim da ima tipke sa strane za namještanje...
otraga je sve, iza konzole, koja se lagano skida, Tec me naucio u jednom postu, jednom nastelas i dalje samo gledas :) stize mi malo veci displej, koji ima napajanje 12v preko upaljaca, a i skuplji, 4$ :) pa budem to malo ljepse napravil, estetski, sama obrada plastike oko displeja
 
Na vrh