C3 1.4 i by Jole

jole17

New member
Pozdrav svima !
Evo novi sam na forumu pa da predstavim i citraća kojeg smo ja i tata uzeli.
Citroen C3
1.4 benzin
2005.godina
104 000 km
Kupljen od prvog vlasnika koji si je uzeo novi C3.
Ima par stvarčica u koje treba uložiti ali sve u svemu lijep autić.
Nadam se da će nas dobro služiti te da ću ovdje s vama na forumu moći podijeliti svoja iskustva,pitanja,čitati vaša iskustva i preporuke.
 
Posljednje uređivanje:

ZlatkoC4

Well-known member
Dobro nam došao :prijatelj:

Puno sreće sa tvojim citraćem neka vas dobro i vjerno služi.
nisi napisao o kojem autu je riječ već samo motor auta :grin: ali ga možeš predstaviti u temama moj c3 ili moj c4 itd ovisno koji auto imaš, stisneš nova tema i tu onda sve stavljaš o svome autu.:grin:
slika koju si postavio ne vidi se nisi možda dobro prekopirao kod za forum.
 

jole17

New member
Prepravio sam riječ je o Citroenu C3,što se tiče predstavljanja tako sam i napravio, otišao na temu C3-Moj C3- New theme, a što se tiče slike, neznam u čem je problem, sve sam napravio kako piše i kopirao cijeli URL, i ja vidim sliku da je ovdje, neznam zašto ju vi nemožete vidjeti
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ma vidi se slika, sve super ;) Al slobodno ih možeš stavit još. Auto izgleda vrlo uredno, čestitke na kupnji :palac-gore:
 

Krky

Lakerski profesionalac
Na ovaj link kaj sam ti zaljepil gore u post ti je cijena felgi..
Ðabe ste dobili c3.. stvarno je ljep auto..
Sad se pripremi na iznenađenja :cool: to su mu najgori km..
Sad bude lagano pucanje opruga ko iz karabina:D pa dihtung glave.. polako izmjena sijalica kratkog svijetla.. koje kakvi senzori se budu budili iz mrtvih :D:D no da te ne plašim dalje :D:D
El imaš servisnu od njega?
Dal je napravljen veliki servis?
Dal je po kočnicama kaj mijenjano? Inače na mom je bilo na 60 pločice a na 110 i diskovi i pločice i otraga cilindrići.. tak da se pripremi na avanturu :D:D:D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nemoj ga strašit bzvze :D ako će se po meni mjerit, miran je još minimalno 93.000km sa dihtungom i oprugama :cool:

No termostat bi mogao riknut... i voda uć u kakve konektore :rolleyes:
 

Krky

Lakerski profesionalac
Vama svima su znači karabini 7.9 napeti pod blatobranima :D:D čeka se samo da opale po stabilizatoru, sponi, putanjom prema kinetičkom zglobu ko žiletom prerežu fleksibilno crijevo kočnica, pritom iscuri veči dio kočione krvi :D i na kraju se zaustave u manđeti kinetičkog i sa nje napravi rezance :D:D
Ponekad čahura tog metka zna poderat gumu :D a plastičnu oblogu blatobrana zažvakat i izpljunut :D:D :D
 
Na vrh