C2 VTS - vuke

Zmix

New member
Ahahahaha ROFLROFL:aplauz:
Šta se smeješ, ja sam se skroz ispresecao! :shock:
Èitam da ti je pao 25mm, nema više rupetine i da je niži ne bi mogao ući u "garažu". :shock:
Sreća pa je još uvek upotrebljiv. :cool:
 

vuke

New member
hahaha ROFL koji ste vi likovi
pise ispod slike bratove prijateljice :)

Ove folije su jako dobro izgledale, reci mi, dal se tesko skidaju sa stakla? Dal pucaju ili idu u komadu dolje?
meni se nisu kidale, isle su u komadu dole ali je ostalo cijelo staklo puno lijepila koje sam skinuo acetonom. Rekli su da bi bilo bolje to skidat s benzinom ali bi onda morao zračit auto tjedan dana. Ako mislis skidat preporučam ljeto jer sam imao iskustva sa skidanjem po zimi pa ide jako teško (puca).

1587 VTS: da, vidio sam da si napisao da padne 2,5 cm ali mi se cini sasavim ok, ne bih isao nize jer sam imao problema sa saxom jer više baš nije bio upotrebljiv sta se tiče nalaženja parkinga. nego reci mi ako si mijenjao amortizere? sve u svemu pročitao sam da si jako zadovoljan sa performansama!?

i jos jedno pitanje ako znate ako tko ima za prodat komplet ispuh skupa sa katalizatorom za C2 bez grane"
 

vuke

New member
pa neznam!?
mislio sam,ali ste me sad razuvjerili...
sta je istina to za potrosnju i brzinu? jer je auto brat kupio s tim auspuhom pa nisam nikad ni probao provozat c2 sa serijskim ispuhom
 

Tonka0559

Member
eto ti nogice štrkljave pa gledaj :D :D :D
@Vuke: nemoj stavljat serijski ;) ja ga imam u garaži i ne pomišljam ga vraćati natrag.
 

vuke

New member
evo, zimski setup je gore pa cemo sa spustanjem jos malo pocekat da dodju ljepsi dani...









a sta se tice ispuha jos sam u potrazi za original ispuhom od katalizatora (ukljucujuci i njega) pa do kraja, pa ako netko ima ili zna di mogu nabavit...
 
Na vrh