C2 VTS - vuke

vuke

New member
evo da predstavim svoj novi auto C2 VTS
Auto je odličan i u mnogočemu se razlikuje od saxa, auto je kompletniji, unutrašnjost mu je ispunjena svakakvim prekidačima i sve je nadohvat ruke, za razliku od saxa koji je imao samo ventilaciju :grin:
Potrošnja se kreće negdje oko 7,5 litara što je malo više nego na saxu, sjedala su udobnija ali bolje su držala u saxu, sve u svemu jako sam zadovoljan s njim i po meni C2 je za pola ako ne i za cijelu klasu bolji od saxa iako saxo je auto koji po meni ima "dušu"

i malo slika od danas nakon skidanja folija sa zadnjih stakala





malo unutrašnjost


i da ispuh je napravljen kod lastovčića, bez katalizaora (samo cijev) i protočni zadnji lonac, dosta decentno izgelda ali zvuk postaje malo zamoran po autoputu pogotovo za osobe koje se voze iza



lijep pozdrav
 

Ciki vts

New member
Svida mi je :) steta jedino sto je mk1, mk2 je malo iznutra dotjeraniji :)

Koliko km ima?

Kako ti je potrosnja tako mala? Ja kad sam se sa svojim vozio do 2500 rpm mi je bila oko 8 litara... sto ga se bojis stisnuti ili sto? :D
Jedino jos neke opruge nabavi jer je malo visok auto ;)

Ps. onog trena kad shvatis da c2 ima dusu ces moci reci da si skuzio auto do najsitnijih sitnica i da znas svaki njegov pokret unaprijed ;)
 

Marko

Well-known member
Bogati, pa čist dobro zgleda! Mljac...

Vuke, kad si već spomenuo potrošnju - kak ti se sviđa prtljažnik? :) Kolko gajbi stane nutra?
 

1587 VTS

New member
Prava vozilica, odlican :palacgore: Jos neke opruge i sve je na mjestu :cool:
Potrosnja 7.5L ti je vjerojatno kombinirana voznja, moj ide od 4.7L na otvorenom pa do :whistling:, ovisno o stilu i uvjetima voznje :euforija::euforija::euforija: :D :wub:
 

vuke

New member
Hvala
Sta se tice potrosnje to je lagana voznja uz povremeno stiskanje
Sad sam bas isao za Pirovac i potrosnjami je bila 5,6 po staroj cesti a kad sam se digao na autoput se popela na 6,0.
Prvo u planu je spustanje auta i tro sa eibach sustama kao sta ima 1587 VTS to je 4-4,5 cm?
Sta se tice unutrasnjosti sasvim je ok, jedino me smeta naradasta boja na sjedalima koja se prlja pa ako netko ima savjet kako malo ocistit sjedala?
Idemo polako jer su mi sad financije malo uzdrmane
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
sta se tiče bunkera to ćemo riješit thule kutijom
Ne izgleda ni loše s njom.



Iako se ovo meni više dopada radi niže potrošnje. :) Jedino moraš ugraditi kuku :D koja baš i ne sliči imidžu C2.

 

vuke

New member
ova kutija je u pitanju, thule spirit


zanemarite cure, bratove prijateljice

ali to ce samo sluzit za zimovanje/ljetovanje
 

deda

New member
To,mladiću,cure samo za zimovanje i ljetovanje,kaj će ti tokom cjele godine,samo bi zanovjetale,vidim da si upoznat s materijom.Bravo.
 

1587 VTS

New member
Prvo u planu je spustanje auta i tro sa eibach sustama kao sta ima 1587 VTS to je 4-4,5 cm?
Da, tako bi trebalo biti, al u praksi je manje - moj je sa Sportlineom pao max 25 mm (vidi slike u garazi). Meni taman, nema vise rupetine u blatobranima, a jos uvijek je upotrebljiv. Da je nizi, nebi mi uopce mogao uci u garazu :D
 

Zmix

New member
Da, tako bi trebalo biti, al u praksi je manje - moj je sa Sportlineom pao max 25 mm (vidi slike u garazi). Meni taman, nema vise rupetine u blatobranima, a jos uvijek je upotrebljiv. Da je nizi, nebi mi uopce mogao uci u garazu :D
Darko, ovo što si napisao... pričaš o autu ili curama? :grin:
 
Na vrh