C2 VTS by Šilibajzer

Stipe

New member
Registriran prije koji dan, crni lip ispod branika tocno lizne zub na kanalu od tehnickog, mada sam u jednom trenutku cak mislio da bi mogao zapeti (Eibach ftw :cool:), sve savrseno na pregledu :) Auto je i dalje bez ijedne zamjerke, servis na 60k dogovoren za tjedan dana, nadam se da ce do tada prestati padati belo govno da se malo i vozam :cry:

Ima li kakvo rjesenje za spojiti usb sa tvornickim HU-om? Da ide u pretinac za rukavice ili slicno i jeli tko od ekipe slagao sebi takvo sto? Tesko i nikako se navikavam na CD-ove...
 

Stipe

New member
Ima li tvornicki player neku "podrsku" za to, tj. jeli stvar "bolt on" ili ukljucuje rezuckanje/lemljenje itd. laik sam potpuni tom pitanju pa zato postavljam ovako glupava pitanja. Ako netko zna gdje bih to mogao kupiti u Hrv da se ne j... sad s ebayom i sta tocno moram traziti bio bih jako zahvalan.
 

Marko

Well-known member
Ima li tvornicki player neku "podrsku" za to, tj. jeli stvar "bolt on" ili ukljucuje rezuckanje/lemljenje itd. laik sam potpuni tom pitanju pa zato postavljam ovako glupava pitanja. Ako netko zna gdje bih to mogao kupiti u Hrv da se ne j... sad s ebayom i sta tocno moram traziti bio bih jako zahvalan.
Po pitanju ****... s ebay-om, ima neki mali "****un" koji se ponaša kao stick i koji kad ga zaštekaš u utor za upaljač emitira FM frekvenciju (koju ti postaviš) i koju kasnije čita tvoj "obični" radio kad ga postaviš na istu tu frekvenciju u autu i tak ti to svira... Vidio to ali nisam koristio pa + i - ne znam...
 

Stipe

New member
Hvala puno Tec, nije mala cifra, ali mislim da bas to trazim.

Marko, imam to odavno, kosta tipa 100 kn a, sada ih ima po supermarketima, samo nije uopce neka sreca po pitanju cistoce zvuka.
 

Marko

Well-known member
Ma nema frke, s obzirom da si naveo da je USB u pitanju nisam mislio da želiš baš sjajnu kvalitetu zvuka. Jedno je istina - ak je "loša" snimka/produkcija/rip bit će idalje "loša" na većini reproduktura na koj istu staviš (taj mali drek sigurno nije najreproduktor)... Mislim da ti onda jedino Tec more pomoći ako želiš zadržati tvornički radio! :)
 

Konrad

New member
Hvala puno Tec, nije mala cifra, ali mislim da bas to trazim.

Marko, imam to odavno, kosta tipa 100 kn a, sada ih ima po supermarketima, samo nije uopce neka sreca po pitanju cistoce zvuka.
Imas e-mail da ti posaljem sliku?
 

Ciki vts

New member
Imam ti daj adapter ako trebas :D

Ja sam kod sebe u autu imao jedno jos bolje rijesenje, streamao sam muziku preko iPhonea na org. radio, sve preko BTa. Javi ako te tako nesto zanima, imam i to :D

Imam i BT originalni ako trebas, ma imam sve :D
 

Stipe

New member
@Ciki imas pm :)

@Darko
Mislim da nisam u mogucnosti ovaj put do ST-a zbog vremena, a ovaj servis mi je tu blizu i preporucio mi ga je Mate tu s foruma rade bas Citroene i s originalnim stvarima, u svakom slucaju sada ide samo na ulje/filtere. Do Sinise se svakako mislim zaletiti cim ovo stane malo.
 

Stipe

New member
Da se javim malo i tu, ociscena i dezinfcirana klima, novi filter, hvala prijatelju Bebi na pomoći i dobrom drustvu, takodjer stavljen i novi serijski filter zraka dok ne ocistim i nauljim K&N ulozak, nisam slikavao jer nema se sta posebno slikati. Osim toga skuplja km lagano, uskoro ce biti i vrijeme za nove gume, pa ako netko ima neku dobru ponudu za nove 195/45 16 (naravno neki dobar proizvodjac) neka se slobodno javi u inbox.
 
Na vrh