C2 VTS 1.6 16v by 2mario2

2mario2

Well-known member
Posudio frend radio svoj inaće po dimenzijama za Golfa V, pa sam uzeo rezervnu masku i izrezao otvor za taj radio. Na kraju se ispostavilo da ipak negdje zapinje i nejde u otvor kak spada (šteta jer je ok radio i sve prima)

Dok ne uspijem kupit multimediu il 2din radio sam vratio svoju masku i samo ga uglavio u nju da mogu slušat muziku (strši naravno van, al bitno da svira privremeno)

Ovako je ispalo nakon rezanja drugog okvira i upasivanja radia

 

2mario2

Well-known member
Ma to je bio samo prvi pokušaj. Sutra po danu budem to probao još jednom složit jer možda zapinje koji mm samo iza i da se lako riješiti

Al je tu i problem fiksiranja radia za plastiku makar i uspio ugurat nekako ga na mjesto

Radio ćak igra podosta dobro i ima dovoljno opcija koje su meni potrebne. Prima usb, mp3 čita, aux i sd kartice i zato sam ga i htio ugradit nekako
 

Doomsday

U prolazu...
Sve se može kad se hoće... :D

Ako ga uspiješ ugurat po dubini, čini mi se da lijevo i desno poprilično naliježe na okvir, i ako imaš tu bar pola ili do centimetra širine, uzmeš dvostrano ljepljivu traku, ali staklarsku, koja im 1-2 mm debljine praktički spužvice, i priljepiš ga na masku...

Naravno, iznutra ako uspiješ sa nekakvim limenim profilom na stražnjoj strani ispod napravit nekakvu malu 'policu' koja će u biti nosit težinu radia, a maska samo držat naprijed i na mjestu, jer nema šanse da maska tako izrezana nosi cijelu težinu, pogotovo sa udarcima i vibracijama u vožnji...

:cool:
 

2mario2

Well-known member
Službeno legalni skroz na skroz





Evo dao sam mu onako usput nove svječice




Veli bolja polovica pošto su mi bravu skšili da mi je ovo za zaključavanje

 

Milosh

Test
Super!

Btw, taj hosting koji koristiš za slike je loš, ne znam kako izgleda na kompu, ali preko Tapatalk-a su slike jako male rezolucije, nista se ne vidi.

Sent from my Ei-Nis E1 - using buggy and annoying Tapatalk
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ma najbolji hosting koristi, samo je štrapatalk loš ;)

Slike su super kad ih se otvori :D
 

Milosh

Test
Ma najbolji hosting koristi, samo je štrapatalk loš ;)

Slike su super kad ih se otvori :D
Ne znam šta je tebi super, katastrofa su. Ja ne pričam o otvaranju slika posebno u browseru, već unutar Tapatalk-a. I nije do njega, svima ostalima slike izgledaju normalno. Imao sam istu raspravu sa članom jednog drugog foruma, koristio je isti hosting.

Sent from my Ei-Nis E1 - using buggy and annoying Tapatalk
 

Milosh

Test
Jel sad bolje ? :whistling:
Sad je odlično! Iskreno, sad prvi put vidim kako ti auto zapravo izgleda. Prije sam samo jednom otvorio sliku u browseru, nije mi se dalo. :D

Sent from my Ei-Nis E1 - using buggy and annoying Tapatalk
 

2mario2

Well-known member
Sorry. Zaboravio sam postupak u vezi slika, pa sam kopirao s drugog foruma link za sliku. Budem sljedeću probao ovak kak je napisao Ruske, pa bude dobro

Dobro mi bi došlo ako netko zna točno di šta spojit ili ima neki link sa slikama o postupku montaže jer ja sam tražio i nemogu naći, a neću spajati na slijepo da ne skurim nešto

Evo okrenuli 145tkm, a i odmah da isprobam to sa slikama



Skupljam sad za 2din usb radio jer neću ni nemogu ovaj radio stavit u auto
 

Doomsday

U prolazu...
Ako baš želiš 2 din radio, a ne trebaš CD/DVD, imaju braća kinezi jeftinih rješenja... :D

Ukoliko ti nije nužan touch screen display, i ne trebaš reprodukciju FLAC/WAV file-ova, nego ti je MP3/WMA dovoljno, evo za 270 kn uz podršku za USB, SD, AUX, Bluetooth...

https://www.aliexpress.com/item/2-Din-Car-Radio-Stereo-USB-SD-FM-MP3-Bluetooth-Autoradio-Audio-Head-Unit-ISO-Remote/32794845478.html

Ako bi želio i FLAC/WAV reprodukciju, touch screen i mogućnost puštanja videa, imaš za 310 kn, a ako uzmeš i kameru za rikverc za 345 kn... Ima još podosta mogućnosti, uz ulaz za rikverc kameru imaš još jedan video ulaz za nekakav drugi video izvor, imaš i 2 video izlaza ako recimo želiš na naslone za glavu stavit još 2 monitora pa da i putnici natrag mogu gledat video...

https://www.aliexpress.com/item/Autoradio-2-Din-General-Car-Models-7-inch-LCD-Touch-Screen-Car-Radio-Player-Bluetooth-Car/32834825203.html

Oba modela mogu svjetlit u 7 boja... Oba prodavača bi tribala bit OK, poštarina je Free, ide sa trackingom da vidiš kad stigne... Sigurno neće bit Pioneer ili Alpine, ali moglo bi OK svirat... Za tu lovu, isplati se probat...

:cool:
 

Ruske

Active member
ja sam uzeo eonon, imaju univerzalnih i dobri su, imam ga od ljeta i zadovoljan sam. android 6, 2gb ram, 16gb prostora, 8 incha model za vw specifican, bluetooth, gps, torque, muzika, slike, videi, kamerica iza...

 

Milosh

Test
Znam puno ljudi koji koriste Eonon-e u Fordovima i svi su zadovoljni. Stariji modeli su dolazili sa Win CE a noviji su sa androidima.
 

Doomsday

U prolazu...
Eonon može bit super rješenje, ali ne može nikako bit low budget rješenje... :grin:

Ovo što sam ja predložio je prvenstveno low budget rješenje... Ili obični bez touch screen display, ili povoljno touch screen rješenje, bez GPS-a i na Windows CE a ne android, niske rezolucije, ali sve ovisi što kome treba... ;)

:cool:

P.S. nadam se da ste skužili da sam davao cca. cijene u HRK, ne USD... :D
 

2mario2

Well-known member
Nebudem stavljao tak nešto. Ima za ok lovu brandiranih 2din radia, a možda i dulje skupljam lovu i kupim multimediu i miran sam onda
 

Doomsday

U prolazu...
Nebudem stavljao tak nešto. Ima za ok lovu brandiranih 2din radia, a možda i dulje skupljam lovu i kupim multimediu i miran sam onda
Sve 5... Podržavam... :palac-gore:

Samo, kako rekoh, ovo je low budget rješenje koje RADI... 7018B model, imaš po jubito, ekipa ugradi, i rikverc kameru, i osposobi tipke na volanu da funkcioniraju, može se gledat video iz file-a ili dovest signal sa drugog uređaja itd... :)

I sve to, uključujući i rikverc kameru, dobiješ za 345 kuna... Plus i ne izgleda katastrofa... :whistling:
 

2mario2

Well-known member
Naslon za ruke je in. Pikirao sam ga kod frenda i auto ide u Cios, pa sam uzeo naslon jer ga je ipak šteta i meni će dobro doći



 

2mario2

Well-known member
Današnje druženje sa dvije fine dame. Šteta jedino što te dame imaju vlasnike s visuljcima, hehehe







I par "ljepših" frend slikao jer moj mob je za niš









Uskoro bude manje pranja jer budem izbetonirao si parkirno mjesto jer svaki dan prat auto nema smisla gledano s financijske strane
 
Na vrh