C2 VTS 1.6 16v by 2mario2

2mario2

Well-known member
Evo prvog malog problema odnosno kvara. Druk lager prdnuo vjerovatno jer dok auto radi nemogu stavit u nijednu brzinu, a ugašen ide bez problema

Ujutro sam normalno krenuo od kuće i vozio lagano jer je auto hladan bio (s ovim zbilja ne ludujem) i nakon 3-4km kod frenda kad sam parkirao i da budem stavio u prvu više nije htio

To bude kupljen drugi tjedan komplet set kvačila novi tak da sam s time miran. Inaće auto i dalje po starom. Dobro da mi se to desilo blizu kuće dok sam kod frenda išao na kavu, a ne negdje daleko

Nije strašno ajd barem. Novi set oko 600-700kn dođe (Valeo pretpostavljam da bude frend uzeo)
 

2mario2

Well-known member
Trebao bi savjet, odnosno informaciju iz prve ruke ako je netko kupovao takve kuplung setove

Imam na izbor MAPA kuplung set za 500kn, Starline za 650kn otprilike, TQ iliti Tokićev set za 715kn i Valeo oko 900kn negdje i sad me zanima isplati li se uzet ovaj jeftin ili bolje to izbjegavat i kupit malo skuplji?

Mapa daje 12 mjeseci garancije, a za ostale neznam dal ima šta garancije
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
S obzirom kolika je tlaka mjenjat kuplung set, ja bi nešto čim provjerenije, tj. Valeo.
TQ su rebrandirane jeftinjave...
 

2mario2

Well-known member
Ispravak. Valeo me s popustom izađe 700 i kusur kuna, pa izgleda da bude on išao gore

Probao sam sad upalit auto i šaltat i u jednom trenutku sam uspio upaljenog ubacivat u svaku brzinu s tim da sam malo teže u 3. stavio i onda je krenulo i u druge lagano, al onda se vratilo na staro i opet neće
 

2mario2

Well-known member
Je, je. Si gledao? Kak je bilo? Nije mogao kameru uključit na startu, pa nebudem mogao vidjet onboard snimke kvragu. Al pratio sam vremena i pošteno je išao
 

2mario2

Well-known member
Evo sljedeće u planu je kupiti pištolj i saznati tko mi je stavio nešto u bravu ili ljepilo kapnuo jer nema šanse s ključem otvorit da istom tom pucam u koljeno!!! Jučer je to bilo, a tek danas sam otvorio auto! Probao sam sa žicom stisnut tipku za otključavanje, al ne reagira bez kontakta i sad sam zakvačio kvaku i jedva otvorio! Naravno zgulio sam boju na štoku i vratima, al to bude ovih dana polakirano već! Da nema toga sad bi auto bio regan jer smo htjeli na tehnički ići danas ujutro!

Ide sad doma video nadzor i prva kriva osoba blizu auta pokuplja zrno!
 

Cutac

Prèkaroš
Evo sljedeće u planu je kupiti pištolj i saznati tko mi je stavio nešto u bravu ili ljepilo kapnuo jer nema šanse s ključem otvorit da istom tom pucam u koljeno!!!
Osvećivanjem ćeš samo sebi problem nanijeti. Èekaj, bude sve došlo na svoje mjesto :)
Dok sam bio u zgradi, susjed mi je uvijek preko zime parkirao na moje očišćeno mjesto. I tako je jedan dan izletio u zaleđenom zavoju i jedino što sada može parkirati je pokaz za bus.
Èekaj, sve dođe na svoje ;)

A ako ti je netko oštetio auto u dvorištu, znači da je netko u blizini. Nije baš da ljudi koji prolaze kroz Bedekovčinu staju u random dvorišta i oštećuju stvari. Stavi nadzor, to ti je pametno. Ako je učinio jednom, možda učini opet, a tada će ti platiti lakiranje, bravu, duševnu bol, ... :)
 

2mario2

Well-known member
U pravu si, al kod mene se nikad nezna jer kad puknem onda ne napola nego skroz i teško jako se kontroliram

A video nadzor ide milion posto nakon ovog sad. Žalosno da zbog nećije ljubomore il neznam kaj moram to stavljat ko da imam vilu, Lambo i milijune € na računu. Al eto moram i budem jer ako se ovo nastavi neće dobro za nekoga završit sigurno
 

Cutac

Prèkaroš
Video nadzor je dobra stvar. Ja ga imam jer onda imam dokaz za sve.
To nije skupa investicija, a može se pokazati korisnom.
 

Logitech

Active member
Moram nadopuniti.... video nadzor je ok sve dok se netko ne pojavi u crnoj trenerci sa kapuljacom I onda se mozes fuckat......., na zalost, znam iz osobnog iskustva, na srecu ne sa autom nego paljenjem baklje .......
 

2mario2

Well-known member
Nek se pojavi u ćemu god želi. Ja ću postavit kamere ulovio ja gada ili ne. Al kad budu ljudi saznali za video nadzor neće više nitko se usudit približit mom posjedu bez najave nekakve
 

2mario2

Well-known member
Vozim kuplung upravo da frend promijeni. Luk je uzeo na kraju



Tehnički obavljen i samo moram još ovjerit i podići tablice u ponedjeljak. Policija radi do 14:30h i nisam stigao danas pošto sam iz noćne bio i morao sam i odspavat malo, a to malo se zalomilo do 13h

Al eto napokon je sve gotovo



Pošto su falile tipke s desne strane radia (njega ne gledajte jer se skršen, al barem svira) to sam riješio sad



Promijenjena i antena da nije ona duga više (original nek bude u rezervi)

 
Na vrh