C2 by Loeb - Tonka0559

1587 VTS

New member
Re: C2 by Loeb

VTR mi nikad nije sjeo, to je auto za invalide, mjenjac je horor, a i na samu pomisao na automatik i nedostatak trece pedale u sportskom autu pada mi mrak na oci. Ovaj GT je u svakom slucaju bolja varijanta sta se mjenjaca tice.

VTS je nesto skroz drugo, koliko god ih neupuceni nemaju pojma razlikovati jer su izvana razlike male, prave razlike se nalaze ispod koze. Pisao sam vec detaljno o tome ;) Osobno to cijenim jer pravim autima ne treba razmetljivost. Pogledaj samo legendu saxa VTS. Ista prica. A u biti serijski ubojica :cool:

Za VTS tvornica navodi 0-100 8.3s, a za ST 8.4s. Iz gornjeg videa se vidi ono sta sam isto vec rekao - u tvornickom stanju VTS ne moze ulovit stotku ispod 9s. Ne bi uspjelo ni Sebastienu Loebu za volanom :D
Moj sad ide za 8.1s
I teskog srca moram priznat da ford ima bolji mjenjac. I osnovna fiesta se ima cim pohvalit, a ST ima dorađeni kraći durashift plus, taj je ostar ko skalpel.
 

Tonka0559

Member
Re: C2 by Loeb

Kao što rekoh, mene brojke baš ne zanimaju...uopće nije bitno koliko ima do 100...tako svejedno...bitnije je kako se ponaša u zavojima :)

Što se tiče mjenjača, je, loš je ovaj VTS-ov, al dok je hladan (jedva šaltam u prvu...).Èim se zagrije ulje, druga priča... :)
 

1587 VTS

New member
Re: C2 by Loeb

Što se tiče mjenjača, je, loš je ovaj VTS-ov, al dok je hladan (jedva šaltam u prvu...).Èim se zagrije ulje, druga priča... :)
Takva je vecina. I moj je. A i fordov. Al mene zivcira slampavost rucice i to sta je moras rukom vodit kroz stupnjeve umjesto da on sam "upada". To je posebno izrazeno kod brzog saltanja, za penzionersku voznju je ok. Al ko ga moze tako vozit? Onda je to kriva osoba u pravom autu ;)
 

Tonka0559

Member
Re: C2 by Loeb

Takva je vecina. I moj je. A i fordov. Al mene zivcira slampavost rucice i to sta je moras rukom vodit kroz stupnjeve umjesto da on sam "upada". To je posebno izrazeno kod brzog saltanja, za penzionersku voznju je ok. Al ko ga moze tako vozit? Onda je to kriva osoba u pravom autu ;)
ja sam se nekako navikla na to...malo grublje s njim i upadne di treba (isss kako ovo perverzne konotacije vuče :grin::grin::grin::grin: )
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: C2 by Loeb

ja sam se nekako navikla na to...malo grublje s njim i upadne di treba (isss kako ovo perverzne konotacije vuče :grin::grin::grin::grin: )
Kad čovjek nebi znao o čemu pričaš,tj kad bi pročital samo zadnji post,mogel bi si svašta pomislit ROFLROFLROFL
 

kix hdi

New member
Re: C2 by Loeb

Skupilo se podosta vlasnika c2 :whistling:
Nisam ni znal da ih ima tolko,jerbo ih se na cesti i nevidi preveć..

mali autić a opet brz da ga ni ne vidis kad prodje :grin:
osim mog koji ostavlja trag dima za sobom :grin: :grin:
 

kix hdi

New member
Re: C2 by Loeb

sumnjam da je ko moj LOLLOLLOL

kojom relacijom se najvise voziš? moja je sesvete-centar po slavonakoj a kad kad i kroz grad :grin:
 

gox

New member
Re: C2 by Loeb

znači ja spadam u one obične?? :( :(



hm mozda ,ovisi gdaje si vdio trag dima.....ROFL ROFL
Paaa skoro..tvoj je wannabe VTR/S..krilca napred, papučice, dodatni konji s čipom :p Stavi VTR/S felge pa možeš reć da je lažni VTR/S barem :p
 
Na vrh