C1 1.0 by aquarius

Marko

Well-known member
Bitno da tebi mali div ne "sauga" kao što si mislio... :)

Smart je mini-mini Merđan, njegova cijena je radi toga takva. Ali s takvim jurcati recimo primjerice po Zagrebu na križanjima i s tako velikom frekvencijom prometa je prava stvar (adrenalisnki sport, neki bi rekli). Ak čovjeka pogodi kaki poduzetnik s SUV-em koji je žurio na kavu na špicu pa je prošao kroz crveno... Uuuu :weeabooface:

V kojem dijelu Zadra si kume?
 

aquarius

New member
Po mojen mišljenju, Smart nije ni blizu imena mercedes. Kvaliteta materijala u kokpitu ajme majko, neudoban, motor 700ccm glasan i nakon 100kkm neupotrebljiv, nema servo itd. Uostalom koji smo se k* uvatili smarta....

Ja ti prebivan/preživan na razmeđi Brodarice i Borika, od maraskinih zgrada drito 300m, ulica desno iza autobusne stanice
 

aquarius

New member
Ko se još sjeća Swatcha?

Ustvari, taj motor i nije loš. Iskorišten je doslovno svaki centimetar prostora i složen je baš onako filigranski. Međutim, iako ima vodeno hlađenje, motor je toliko zbijen u karoseriji da mu je nužno i zračno hlađenje, a kojeg baš i nema kad voziš liti po gradu na užarenom asfaltu. Tako da je taj motor toplinski preopterećen, nakon nekog vrimena sve počinje pucati od vrućine. A sam motor ima grešku na trećem cilindru, zato im je trajnost max 100kkm, a često i puno manje - a generalke nemaaaa
 

damsky.zg

New member
Evo da malo podijelim iskustva koje imam sa C1 1.0 ... autić je zgodan, mjesta ima izunutra više nego što se čini, za gradsku vožnju skoro pa idealan, u gepek stane čak i večernjak, ali treba paziti da nije od subote .. :weeabooface: potrošnja između 5 i 6 gradske vožnje. Pokazivač goriva malo čudan ... dugo stoji iznad dvije crtice, ali kad padne na dvije ... jako brzo se pali rezerva. treba gasiti klimu na uzbrdici jer je ipak 1.0 malo premalo. Vožnja po gradu ...ugodna mališan je agilan i hoće povuć ... druga iznenađujuće dugačka. Autić ima 43 tkm, 10/12 za sad nema nikakvih kvarova, redovni servis i to je to ...
 
Na vrh