Buka kod ubrzavanja 1.6 VTI 120

Ivan

Member
Super, ovo mi je trebalo, sada se samouvjereno idem raspravljati s njima kada imam vise detalja! :) Auto je kupljen u Ceskoj. Pitao sam u Belgiji za produzenu garanciju cim sam ga dovezao, rekli su da ce provjeriti pa mi javiti. Naravno, nisu se javili. Nedavno sam opet pitao, pa su rekli da mogu dokupiti garanciju samo u zemlji gdje je auto kupljen, i da ta garancija jedino vrijedi u toj zemlji...nije mi se cinilo pretjerano logicno, ali sta da im kazem...a mozda je i stvarno tako, ne znam pa nisam htio raspravljati.
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
pa su rekli da mogu dokupiti garanciju samo u zemlji gdje je auto kupljen
Moguće, ali nekak ne verujem u to. Jako malo moguće.

i da ta garancija jedino vrijedi u toj zemlji.
Potpuno netočno. Da je to nekim slučajem i točno, tom logikom izgubil bi garanciju na njega ak ga servisiraš u bilo kojem ovlaštenom servisu izvan zemlje u kojoj si ga kupil, a svi znamo da to nije tako.
 

Ivan

Member
Eto vidite s cime se treba ovdje boriti, s dokazivanjem kakvih stvari...da me se krivo ne shvati, rekli su samo da ova dodatna garancija vrijedi u zemlji u kojoj je dokupljena, iako mi ni to naravno nema logike. Isto kao sto su me otkantali za parkirne senzore, ugradjeni u auto u ovlastenom servisu u Ceskoj prilikom preuzimanja istog, a tu su mi rekli da se za accessories ne priznaje garancija nigdje osim u zemlji gdje je dodatna oprema ugradjena. Doduse, to su mi rekli u dva servisa, pa je to mozda i tocno...
 

Konrad

New member
s dodatnom opremom je problem, makar navodno ti senzori nisu bas nesto...

ali garancija plus ima i paket za zamjenski auto u zemljama europe itd ili tako nesto...trebala bi vrijediti, pa neces sad ako stane auto u poljskoj slepat ga u belgiju i slicno...
 

Ivan

Member
Logicno je da ne bi trebalo, ali mislim da im je to fora kao i kod dodatne opreme - nama plati servis, a onda potrazuj novce od onoga tko ti je dao garanciju. Ne znam kako je u Hrvatskoj s time, buduci da se sljedecu godinu vracam doma, moram saznati detalje. Ukoliko vrijedi u HR, svakako cu to platiti s obzirom na dosadasnje iskustvo s autom!
 
Na vrh