Berlingo XTR by Morski Pas

Morski Pas

New member
Evo da i ja predstavim svoj novi ured :)

Berlingo XTR 1.6 Hdi 90
Plava Kyanos
Paket Automatska klima
Paket Grip Control
+ gospodarska prerada, dakle auto ima fiksnu pregradu iza zadnjih sjedala kako bi se mogao registrirati kao gospodarsko vozilo.

Slike za dan dva nakon što preuzmem auto
 

Morski Pas

New member
Hvala svima, za guzenje dosada je 1:1 jednom mene teta na V. Holjevca a jednom ja službeno vozilo mup-a na kružnom toku, tako da nije ni škoda po tom pitanju loša :)
 

Morski Pas

New member
136.000 kn je auto i oko 5200 je prerada s ateatima dakle oko 142 000, moram uzeti i veci aparat za gasenje i sl. gluposti tak da je to tu nekak
 

Marko

Well-known member
ovo se odnosilo na berlingo ili na sliku octavije
I meni je bilo na "jeziku", al sam se suzdržao. :D
Ruku na srce, MK1 Octavia je odličan auto (vozio kao službenog, "Tour" edicija).

136.000 kn je auto i oko 5200 je prerada s ateatima dakle oko 142 000, moram uzeti i veci aparat za gasenje i sl. gluposti tak da je to tu nekak
U subotu sam gledao novi putnički Opel combo 1.7 dizel, klima, niš ekstra oprema, golo je auto zgledal - 168.000 kn :disgusted:
 

Morski Pas

New member
U subotu sam gledao novi putnički Opel combo 1.7 dizel, klima, niš ekstra oprema, golo je auto zgledal - 168.000 kn
Da tak su i meni nudili za otprilike istu cijenu novi Doblo, koji je isti auto kao i novi Combo, auto je bio 142.000 bez radija, bijela boja, rucno riktanje retrovizora u osnovi precijenjeno. Jedino je motor Fiat 1.6 diesel nije taj Isuzu 1.7.
Ali Citroen je ipak direktiva jeld :whistling:
Jedini je Ford s Transit Conecctom bio konkurentan opremom i cijenom ali realno kad se sjedne u taj auto jako je out of date.
I tako eto mene kod vas :angel:

Naucio se selak stavljat fotke :) eto i mog Clia

http://img837.imageshack.us/img837/5087/wp000402.jpg
 
Posljednje uređivanje:

madmac

Member
Èestitke na Velikom autu... sad ga samo teraj nebili stigao našeg kolegu Libertya... naravno po kilometrima;)

BTW vidim da si ga u uzeo u PSC Slavonija, jer Mustač nije imao nijednog na lageru ?
 

Morski Pas

New member
Ako ce nekome pomoci, ovako izgleda prerada putnickog Berlinga u teretni:







Vozilo je homologizirano kao N1, ima mogucnos prevoza tereta i 4 osobe (vozac i 3 putnika), na srednjem mjestu straga odstranjen je pojas i ne bi na njemu smio sjediti putnik.
Zakon trazi aparat za gasenje pozara od 3 kg.
Cijena prerade u ovlastenom servisu je 5000 kn, dok postupak traje oko 10 dana.
 
Na vrh