Ax 11 tge 1.1 by RI-222

RI-222

Member
nove maglenke hella i nije mi se dalo kontrolnu tablu trazit pa sam je napravio:D
malo su vece pa ce bit rezanja




za par dana mjenjam sajbu jos jedan selen pa na tehnicki:)
 

RI-222

Member
evo da se i ja javim :)



veci dio podvozja je zasticen sa bitumenom,nove vide od kotaca,nova sajba je opet puknuta,farbanje haube,blatobrana,branika i zadnjeg boka za par dana,kupio sam original lonac jer radim puno km po autocesti pa mi vec sluh odlazi:D,kupio sam novi radio,zvucnike,far,zmigavac.
bilo je problma oko mosta jer nije vise auto bio za voznju,skretali su mi svi kotaci,stavio sam cahure na ruke od fosforne bronce i mazalice ugradio,to je bilo najjeftinije.
i zadnja klupa je na tapeciranju.


slike nisu bas neke ali nemam druge.
 

AX-ja

èudo jedno
nije ti to bas pametno al dobro?
zna se dogodit da zapekne,bez obzira na kanale i sve,jer je povrsina prevelika.
iz iskustva ti govorim

jel imas ti centralnu torziju iza,balans stangu sto prolazi kroz sredinu?
 

bogec AX

New member
nije ti to bas pametno al dobro?
zna se dogodit da zapekne,bez obzira na kanale i sve,jer je povrsina prevelika.
iz iskustva ti govorim

jel imas ti centralnu torziju iza,balans stangu sto prolazi kroz sredinu?
E da sta je s tom centralnom torzijom ja ju nemam sta ona znaci??
 

AX-ja

èudo jedno
E da sta je s tom centralnom torzijom ja ju nemam sta ona znaci??
jesi je skinuo il je nisi ni imao?
imaju je samo jaci modeli ax-a gt,gti,sport.

nista stabilizator,izjednacava sile lijeve i desne ruke.

ps.pitaj stvari u svojoj temi da ne spamamo tudje.
 

AX-ja

èudo jedno
ma ne mora znacit da nece bit ok,ja samo kazem sta se zna dogodit.

pa kako si onda rijesio da voda ne ulazi u cahure,znas kako je tvornicki lezaj vanjski zatvoren,sta imas neke cepove??
 

RI-222

Member
ma ne mora znacit da nece bit ok,ja samo kazem sta se zna dogodit.

pa kako si onda rijesio da voda ne ulazi u cahure,znas kako je tvornicki lezaj vanjski zatvoren,sta imas neke cepove??
cepove cu stavit ovih dana jer radim jos neke stvari na autu,proizvodi ih firms blizu mene pa nije problem.
 

RI-222

Member
ne mogu slikat jer mi je fotic pokvaren,u cijev od mosta ulazi cep a njegova glava brtvi lagano po ruci, taman pokrije broncu,,ax je super sada :)
 

RI-222

Member
danas sam se vozio cijeli dan i motor izbacio ulje na mjerac ulja,puse na poklopac,izgleda da je gotov,inace spojio sam instalaciju za maglenke i sve sredio jucer.
 

balki

Active member
Mozda je samo brtva glave ako nisu stavio nove serafe i stezao po manualu (kolko se sjecam u pet koraka, kile, stupnjevi, cekanje, stupnjevi...)
 
Na vrh