Ax 11 tge 1.1 by RI-222

RI-222

Member
gorski kotar,u sungeru tocnije:D,taman je zaledilo i gas,cesta je bila odlicna ali znaju auti naic jer su zavoji nepregledni pa nisam htio bas pretjerivat,stavim sutra sliku s zimskim setom,samo blatarice moram stavit,kroskot sam noviji stavio,sajbu nabavio,sad me opet kocnice zezaju,nestaje ulja i bude niska po nizbrdici najcesce:confused:
 

RI-222

Member
eto doslo je vrijeme da hitno sredim most,ne stanu mi iza vise ljetne gume jer struze sve po limu,sam cu to sredit a ne kuzi se bas u to,moze li mi tko pomoci?:)

promijenio sam kontrolnu tablu ali je trebalo sve prilagodit pa sam napravio tablu sam,slike cu stavit kasnije,sad se raspao zadnji selen koji nisam promijenio pa opet seta kotac,ax se ponovo slaze:D
 

RI-222

Member
jesi išao gledati onog CX-a? kakva je situacija :p
isao sam ali sam se zadrzao u varazdinu i jbg,sad je cijena pala:D,razmisljam dal da uzmem njega pa sredit ili ga svejedno uzet za dijelove dok ne najdem neki restauriran,moram probat auto dal mi pase uopce,dvoumim se izmedju njega i stare s klase,imaju manje od 80kw,visoke klase i zanimljivi auti:)

e da i stavio sam danas ljetne iza,cak su stale,ne kuzim ali super :D,zadnji desni je malo u zavoju strugao a,sad ne,a kotac je jos vise nakosen.
 
Na vrh