Ax 11 tge 1.1 by RI-222

1587 VTS

New member
Re: ax 11tge,1.1

Bravo! Pa osim par detalja skroz uredno izgleda! Bolje od vecine AX - eva sta ih vidim po cesti ;) Sredi to i imas super autic kad polozis :cool: Koliko ima km?
 

RI-222

Member
Re: ax 11tge,1.1

Bravo! Pa osim par detalja skroz uredno izgleda! Bolje od vecine AX - eva sta ih vidim po cesti ;) Sredi to i imas super autic kad polozis :cool: Koliko ima km?
ima 145 tkm,a uredno izgleda jer ga cistim odkad sam ga dobio nekih 2 tjedna ina ce je bio malo zapusten
 

gox

New member
Re: ax 11tge,1.1

Super! Da sam bar ja tak dobio od bake Renault 5...dala ga za ogradu oko kuće :(

BTW, mrvicu sam ti naslov izmjenio :) Samo malo urednije hehe valjda ne smeta :)
 

Dalibor

Dado Tornado
Re: Ax 11 tge 1.1

jako je lijep, i ne toliko lošeg stanja.

to je serija 1, koja je to godina, 88. 89.?
stariji je od CITROENa :D
 

RI-222

Member
Re: ax 11tge,1.1

Super! Da sam bar ja tak dobio od bake Renault 5...dala ga za ogradu oko kuće :(

BTW, mrvicu sam ti naslov izmjenio :) Samo malo urednije hehe valjda ne smeta :)
hahahha i moja ga dala braticu pa ja uzeo od njega jer ga nije vozio samo je stajao kako i pise 3 god,ne smeta za naslov:D

jako je lijep, i ne toliko lošeg stanja.

to je serija 1, koja je to godina, 88. 89.?
stariji je od CITROENa :D
91 godiste je.
 

RI-222

Member
Re: Ax 11 tge 1.1

Dobra garaža. Žao mi je šta ju ja nemam, nebi izlazio iz nje po zimi. :(
hvala,preuređena je pred mjesec dana:)

U koju će boju ić? :)
ic ce u istu boju zato jer cu samo izvana farbat,nije trul nigdje pa netrabam sad sve raskopavat:)jos cu pofarbat branike, retrovizore i kvake u istu boju lajsne necu ni vracat:D
 

RI-222

Member
Re: Ax 11 tge 1.1

Fino! Bit će oke kad mu još felge staviš, samo iza distance obavezno 2cm :)
da mislio sam stavit distance od 1 cm,kad ofarbam felge i kupim gume niskoprofilne cu vidjet ali ako stavim 2 cm cu rezat iza onaj blatobran(jer je ravan) i prosiriit ga :)
 

gox

New member
Re: Ax 11 tge 1.1

Koje gume mislis stavljat? 175 50 13? Ja bi isao na 2cm jer 1 ce ti bit do ruba, ako, a 2cm bi bilo taman, nisam to kod sebe računo s ET-om se igro, ali sam imao slično nešto u planu. Rubove ako ćeš širit nemoj previše :)

Imao sam negdje sliku AX-a s 14" čeličnim proširenim i nigdje ne mogu nać, a predobar je AX :hm:
 

RI-222

Member
Re: Ax 11 tge 1.1

ovo mislim sve napravit na autu:

zadnji sportski lonac
spustit auto od 4 do 6 cm to cu jos vidjet
distance od 2 cm ili od 1 cm
dva profilirana sportska sica
sportski volan(i glava)
air kit k&n bas za ax 1.1 http://www.knfilters.com/search/product.aspx?Prod=57-0064-1
alu felge 13"
muzika
mozda zatamnit stakla
i to je to:D

Koje gume mislis stavljat? 175 50 13? Ja bi isao na 2cm jer 1 ce ti bit do ruba, ako, a 2cm bi bilo taman, nisam to kod sebe računo s ET-om se igro, ali sam imao slično nešto u planu. Rubove ako ćeš širit nemoj previše :)

Imao sam negdje sliku AX-a s 14" čeličnim proširenim i nigdje ne mogu nać, a predobar je AX :hm:
gume 175 50 13 ili 175 55 13, necu sirit rubove previse nevolim kad je blatobran siri od felge najbolje kad je rub felge i rub blatobrana.
e vidjeo sam tu na forumu da si napisao da bi vratio normalan lonac na saxa?
 

gox

New member
Re: Ax 11 tge 1.1

zadnji sportski lonac - kakav bi uzimao, "običan", tipa moj, ili jap style?
spustit auto od 4 do 6 cm to cu jos vidjet - čime bi ga spušto, oprugama il gewinde? Ako ćeš ić na 4cm, bit će ok, više za upravljivost, a sa 6cm bi puno bolje izgledo (meni)
distance od 2 cm ili od 1 cm - 2cm :D
dva profilirana sportska sica - super, samo nemoj neke plave "racerske" :D
sportski volan(i glava) - super
air kit k&n bas za ax 1.1 http://www.knfilters.com/search/prod...Prod=57-0064-1 - ili to, ili si sam složiš usis sa vodovodnim cijevima za siću, cca 35kn cijevi + neka gljiva ;)
alu felge 13" - moje bivše? to imaš :)
muzika - što točno, samo sisteme neke ili i woofer i pojačalo?
mozda zatamnit stakla - ja nebi, nekak mi je to malo "zastarjelo" :weeabooface:

Što se tiče guma, možda bolje 175 50 13, rijetke su, ali češće od 175 55 13 :)

A za auspuh ne znam još dal ću ga prodavat...ako budem, javim ti, ako prije ne uzmeš nešto drugo ;)
 

RI-222

Member
Re: Ax 11 tge 1.1

zadnji lonac kao tvoj.
spustanje auta,a donjet ce mi jedan lik sa petice gt turba opruge sportske kaze da je bio zabijen u pod, a iza su mi torzije ,nebi stavljao gewinde, ako mi ovijes ne bude ok (amortizeri i opruge) kupio bi onda set sportskih amortizera i opruga fk.
da ako ga spustim 4cm kad stavim niskoprofilne gume bit ce jos nizi.
stakla vjerojatno ni necu zatamnit.
ma za gume mi je svejedno izmedu ove dvije(na koju prije naidem kupujem).
od muzike sad imam 3 woofera radio (sony cdx c90r. star je al je dobar jedino sto nema mp3)i imam pojacalo samo se dva zvucnika mogu spojiti na njega (phoenix gold) trebam kupiti 2 zvucnika za vrata naprijed i jos jedno pojacalo za woofer i imam svu muziku :cool:
e javi mi ako budes prodavao lonac,a zasto ces vracat stari lonac?
 

gox

New member
Re: Ax 11 tge 1.1

Pašu od 5-ice opruge na AX?? Daj si to provjeri dobro...

Ma burazu nekad "prdi" pa ga to naživcira, ali to mu dođe tu i tamo tak da ono...ja bi da ostane :)
 
Na vrh