Automobilističko zabavna emisija Top Gear / Grand Tour

Automatic

Well-known member
jer nismo na vašoj ''intelektualnoj'' razini?
Vidim kolika ti je intelektualna razina čim ti je najbolja auto emisija Top _Gear.NAjbolja ti je zato to nemaš pojma o autima i neznaš kak auto funkcionira pa su ti one idiotarije zabavne.Ovo je moje mišljenje o toj emisiji ,sviđalo se to tebi ili ne i nemoraš se sa njim slagati.I ja kad nekad vidim što ljudi (a vidio sam i tvoje postove) pišu o kvarovima i savjetima oće mi se sr...i,ali ajde nemoram svakog poklapat. Bijeli vuk je napisao i to je istina da je to emisija najmanje o autima ,ja smatram da je više sprdačina na aute ,kao neka humoristička serija.Naša emisija o autima nije baš nešto posebno ali barem nije takva glupost i parodija.Neznam zašto nekog smeta ako čovjek izrazi svoje mišljenje ,ali očito nekom smeta i treba samo ugađati .Neznam na kojoj si ti razini ali ja na forumu ne liječim ničije komplekse već hoću savjetima pomoći ljudima koji imaju kvar.Očigledno da imaš kompleks manjka pažnje i treba ti ugođavat.Inače dnevnik je zanimljiviji od top -geara ,bar se nasmijem.:grin:
 

Automatic

Well-known member
Mislim da je Bjelivuk.
Nije namjerno, bil sam raz.....,Bjelivuče,nemam niš protiv te emisije i ja ju pogledam ali večinom rade gluposti sa autima i uništavaju ih.Volim aute i glupo mi kad unište dobar auto ali još sprdačina e znam da se emisija dobro proda radi raznih gluposti ali neke stvari su im pre sirove .Ne znam zašto ivana222 smetaju tuđa mišljenja i odma na intelektualnost i komplekse.Nisam ni komplicirana osoba ni iskompleksirana ,najvjerojatnije gledam na aute drugačije jer ipak imam 25 god iskustva sa autima a većinom sam popravljao amere i egzotiku koju niko nije htio slagat .O citroenima nemam previše iskustva ali sam rastavio i motor V6 24 v i automatsku getribu ZFa ,i mislim da na forumu možda ima još dvije osobe koje bi se usudili ići u takav posao.Izgleda da sam od (koliko sam upoznao mehaničara),na forumu ostao samo ja jer su mnogi očigledno inteligentniji od mene pa odustali.E pa drugari bilo mi drago što smo se družili,ŽAO mi ako sam nekoga uvrijedio,nije namjerno osim što nisam ivanu mogao progledat kompleks.Forum mi se jako svidio ali vidim da su mi komentari i postovi suvišni pa uživajte i lijep pozdrav,otišo sam izlječit intelektualnost,kompleks a i poradit ću na pismenosti.:p
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Ma, sve pet! :cool: Treba poštovati svačije mišljenje.
Ipak, ovo što Ivan kaže, npr. ne gledam Novu i ErTeEl, jer mislim da emitiraju govna. Koliko smisla da odem na njihov forum i kažem im to. :D :D
 

markan1000

Well-known member
pa top gear stvarno ne treba shvaćati kao preozbiljnu automobilističku emisiju, već prvenstveno kao show. i meni je daleko najdraža emisija o autima takvog tipa. jer nakon puno i previše ozbiljnih stvari u životu najbitnije se dobro opustiti, a to ova ekipa pruža. i zato nemojte imati glupe rasprave na emisiji koja prvenstveno služi za opuštanje i ništa više od toga. mislim da nitko normalan tko ide kupovati auto neće njihove savjete uzimati za ozbiljno. al isto tako sigurno neće ni savjete iz emisije matije lovreca (odnosno bilo koje naše emisije ili članka/plaćenih oglasa) :D
 

Dalibor

Dado Tornado
je li netko gledao zadnju epizodu ove sezone u kojoj su kenjali po pežou?

kažu da je pežo zadnjih 15 godina najbolji u izradi loših automobila, i da su mu modeli za one koje auti ne zanimaju
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
je li netko gledao zadnju epizodu ove sezone u kojoj su kenjali po pežou?

kažu da je pežo zadnjih 15 godina najbolji u izradi loših automobila, i da su mu modeli za one koje auti ne zanimaju
Nisam gledao, ali bi s mogao složit... tih zadnjih 15 godina bi to bili razni xx7 modeli, koji su, po meni, bili nikakvi. Sve debela prasad sa slabom završnom obradom, za vožnju nikakvi. Loš dojam je vjerovatno naglašen činjenicom da su prethodni xx6 modeli bili potpuna suprotnost.

I upravo su se tim problemima u Pugu obratili kod izrade xx8 modela, a time se i u reklamama hvale. Budem pogledao ;)
 

shicy

New member
Top Gear mi je kulna emisija za ubit vrijeme i malo se nasmijat na njihove baze :)
ali da bi kupovao auto po njihovim preporukama, ne hvala ;)
radije bi pogledao što kaže ekipa iz Drifta (ako se tako zvala ona njemačka auto emisija na rtl/nova tv)
 

Dalibor

Dado Tornado
puno toga su rekli samo ne to po čemu je pežo lošiji od ostalih :kava:

prije ove sezone gledao sam epizodu dvije nekog specijala james maya u kojem u svakoj epizodi obradi nekoliko automobila koji su pokrenuli automobilizaciju u nekoj zemlji, pa je iz samo njemu poznatog razloga pucao mitraljezima po spačeku i renou 4 :gaah:, nakon toga više nisam gledao.

dok su hamond i clarckson u nekom od specijala prošle ili pretprošle godine izabrali pežo 307 ili 8 hdi za najgori auto stoljeća ili svih vremena...
nekako mi se čini kako se tu možda malo radi i o engleskoj ljubomori na francuze koji kako tako ipak rade aute za mase, dok englezi rade one smiješne rolls royce, bentleye, mclarene (i onda i tu uleti francuz s bugatijem)... pogotovo bi to moglo biti kod clarksona koji je znao imati priloge o veličanju povijesti britanskom carstvu, ratovima, britanskoj proizvodnji. dok se ostali voditelji šlepaju na njegove ideje.
 

vborovic

C5 modifikator
Ne znam koliko je ekipa Top Gear-a relevantna za odabir bilo kojeg auta, osim da možda daju prikaz nekih elemenata automobila koje neke druge emisije ne pokazuju ... više vjerujem ruskim review emisijama, nije da znam ruski, ali sam video sa tekstom mi dovoljno pokaže o nekom autu (za C5 sam pregledao možda 30-tak review videa, rusi su ga najbolje obradili, skoro do zadnjeg šarafa) ...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
pa tak je... to je zabavna emisija, ne treba njih ozbiljno shvaćat :D Zato i jesu najbolji
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Danas su seronje iz BBC-a pucali i ubili Top Gear (1977-2015) nakon više od 20 godina emitiranja. Šou koji je svaki vikend gledalo istovremeno 350 milijuna ljudi.
Zbog tobožnjeg incidenta u kojem je navodno udario producenta, otkazali su Clarksonu. :(

Ono što neizmjerno cijenim kod ljudi je (profesionalna) lojalnost. Dopao mi se May zbog toga.

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=N6cfFnBNELs[/ame]

Nadam se da će trojac uskrsnuti na nekoj drugoj TV uz novo ime emisije. ;) Npr. Ultimate Gear
 

fullcool

New member
Takve emisije stvaraju ogromne dobro organizirane ekipe, trojac je bio samo mali dio toga,većinu posla odrade ljdi za koje mi nemamo pojma. Vjerojatno postoje ugovori po kojima trojac nema prava raditi iste ili slične stvari za bilo koga drugog, i da pokušaju bez dobre ekipe će im slava brzo splasnuti. Da ne spominjemo hrpu neobjavljenog materijala sa snimanja od kojeg se mogu sastaviti vrlo neugodne kompilacije o osobnosti glavnih aktera ako se samo usude iskoristiti stečenu slavu. Publici je lako prikazati njih kao negativce i uvjeriti publiku da su stigle nove zamjene koje će učiniti emisiju još boljom. Surovi biznis je to, nema tu prijateljstva ni časti, svako gleda svoj interes, ko pomisli da vrijedi više od drugih i da može raditi što hoće taj brzo bude odbačen. vrijeme će pokazati jesam li u pravu.
 

deda

New member
Meni su bez veze,lupaju gluposti ko big brather,nit je humor niti je zanimljivo,niti imaš kaj pametnog za vidjeti.
 
Na vrh