Automobilističko zabavna emisija Top Gear / Grand Tour

Dalibor

Dado Tornado
pogledao sam the worst car in the histroy of the world, i finalisti su bili pežo 308 e-hdi i lexsus sc 430 :D

na kraju je pobijedio lexsus :D

pežo je bio u finalu jer se od peže očekuju bolji auti, tak da su prije 308-ice pokazali 504 karavan i 205 gti kao aute kakve bi pežo trebao raditi, i onda prešli na jedan od najgorih automobila u povijesti 308-icu :D

a kako su lexus sc prikazali, zaista i zaslužuje titulu najgoreg :D

od citroena su prikazali pluriel, jer kada se jednom skine krov zbog kiše treba iza vas voziti kombi sa tim dijelovima :D

fora je dokumentarac, ima malo malo dosadnih dijelova, ali okej je...

evo bed boya :D

 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
mene je strah kakav je to dogadjaj uopce? Ako je to samo stunt show + njih tri paradiraju... nekako gubim volju :D Al nekako mi se cini da je. Jos te cijene treba vidit
 

Automatic

Well-known member
Moje mišljenje .Dva idiota koji prodaju priče i nauke ljudima koji pojma o autima nemaju( nakon 7piva).To može i svatko od nas bez previše pameti samo ako ima sponzora .Te aute bi vozili godinama._____TUÐIM po plotu??????:cool:
 

Franz

Well-known member
Top Gear Live Hrvatska. Vidio danas plakate po gradu, pa bacio upravo oko na cijene karata. :D Besramno preskupo u odnosu na što dobivaš. Onak, da plivam u novcima ne bi dal tolko, a veliki sam fan TG-a.

TRIBINA DOLJE – od 330 kn do 790 kn :shock:

TRIBINA GORE - 240 i 290 kn :eek: :eek:

LOŽE – 950 kn :eek: :eek: :eek:
 

deda

New member
Ja neznam tko to ide gledat i još tolko platiti,baljezgarije koje nemaju veze ni sa ovom planetom,hrpa kretena koji se krevelje bez veze.
Rađe bi išel na koncert neke cajke nego gledat i slušat te idiote.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Na Zubakovom poligonu su ova tri bolida već... tam trening odrađuju čini mi se. Bila je hrpa ljudi već neki dan, i sve s Top Gear obljepljeno
 

Automatic

Well-known member
Je...eš top-gear,čude se ko purani glisti i uništavaju aute.Lako je derat aute kad drugi plate.Ta ispitivanja koja su radili na autima napravi i moj mali.Najbolji su mi bili kad su pustili tonu i pol vode sa krana na auto da okažu kak auto podnese udarac vode ,isto ko da su pustili kruti teret i onda se čude:surprised:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Èekaj, ljudi su otvorili temu o Top Gearu zato jer im se očito sviđa, i žele možda raspravit o njoj.

Ako ti se ne sviđa, zašto uopće otvarati temu? Da kažeš nama da ti se ne sviđa? Dali bi nas to trebalo zanimat? Ili bi i mi sad trebali mislit da je sra*je? Dali bi se mi trebali loše osjećat jer nismo na vašoj ''intelektualnoj'' razini?

Smješno mi je ovo lječenje kompleksa po forumima, ali očito je svugdje tako.

Meni je ovo najbolja auto emisija na svijetu, i šta ćeš sad? :D

Ovo je zabavna emisija, ne faktualna. Prebacite se na centralni dnevnik rađe, i otvorite temu o njemu.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Ako ti se ne sviđa, zašto uopće otvarati temu? Da kažeš nama da ti se ne sviđa? Dali bi nas to trebalo zanimat? Ili bi i mi sad trebali mislit da je sra*je? Dali bi se mi trebali loše osjećat jer nismo na vašoj ''intelektualnoj'' razini?
Napokon netko.

Meni se emisija jako sviđa, jer je zapravo najmanje o automobilima i sviđa mi se Clarksonov humor, stil i pristup i, na razini showa, principijelnost i "imanje mooda" za reći da su neki modeli "teško sranje" i "kompletni promašaji".

Ako netko smatra automobilističkom emisijom snimku Matiju Lovreca dok natjerava Opel Zafiru i priča o veličini prtljažnika i duljini hoda mjenjača, neka mu bude.

Za TG Live Hrvatska se slažem da su cijene umobolno visoke.
 
Na vrh