Automatski brisači

deda

New member
Baš sam se danas namaltretirao dok sam upisao adresu na gps,ko za inat ni na jednom semaforu crveno,da mogu na miru upisat adresu,a da sam imao tajnicu u autu,,,,,,,,,,
 

deda

New member
Kak ću prije,kad mi tip rekao adresu dok sam se već vozio, a ja kao nema frke,imam gps,ej de su ona stara vremena,kad ti lik veli: ne iti desno,leve iti,he,he
Da, a danas još i za tajnicu moram šljakat.
 

RI-C3

New member
potpuno se slažem da je automatsko uključivanje brisanja čisti idiotizam.
velika glupost mi je i ono tuljenje 3 minute ako se ne vežem,moram se vezat svaki put kad uđem u auto pa makar vozio i 2 kilometra jer će mi tulit.

mnogo toga nepotrebnog stavljaju u auto.
recimo puno pametnije bi im bilo da su stavili temperturu motora.

tehnologija je ok,ali ako je previše toga čovijek se osjeća doslovno ko debil.
isto tako senzori za parkiranje.ako se neznaš parkirat pa netrebaš ni vozit po meni.
 

deda

New member
Kaj će ti parking senzori,ja sam uvijek kad sam imal veliki i nepregledni auto gledal kad trknem onog iza i ispred i znal sam da više nema mjesta.Tak se svi parkaju,recimo u Parizu i to je potpuno normalna stvar.
 

RI-C3

New member
Radi ovakvih kao što je deda meni je auto pun crtica iza i ispred:D

Parking senzori su glupost jer čovijek onda zaboravi parkirat u autu bez toga.To je isto glupa navika.
Parking senzori eventualno mogu pomoć babama koje voze bože sačuvaj...
 

ledolomac

New member
Radi ovakvih kao što je deda meni je auto pun crtica iza i ispred:D

Parking senzori su glupost jer čovijek onda zaboravi parkirat u autu bez toga.To je isto glupa navika.
Parking senzori eventualno mogu pomoć babama koje voze bože sačuvaj...
Ma dajte koje su to gluposti.Kakve veze imaju parking senzori sa umijećem vožnje.Kod novih auta koji su totalno nepregledni su odlična stvar i ne moraš se misliti da li ćeš udariti u kakvu prepreku.Parkiraš se časkom.Isprobao sam prednje kod novog C4 približavajući se zidu i u jednom trenutku sam mislio da ne rade koliko sam se blizu primakao, Fantastična su stvar. U svakodnevnoj žurbi često kod parkiranja i ne primjetimo zidić, stupić ili neku drugu prepreku pa zakačimo branik ali sa senzorima ne moramo više brinuti o tome. Ja sam uvijek za komfor i udobnost i nemam ništa protiv da se naviknem na isto i da mi to postane standard.Da li isto znači da bi trebali voziti aute bez ikakve opreme i komfora kao npr. što smo vozili stojadine prije dvadeset i više godina.
 

deda

New member
Kaj stojke,pa svi su manje više bili tu negdje.Gledam ispred Komzumovog dućana kod mene,postavili neke betonske polulopte koje označavaju kud se treba vozit,e kolko ulja ima oko njih,razbijenih kartera ko u priči.Koji debilizam,ako ga ne vidiš dok prilaziš autu,obavezno ga nasadiš,jer se iz auta više ne vidi.Ja bi ih sve tužil!
 

ledolomac

New member
Kaj stojke,pa svi su manje više bili tu negdje.Gledam ispred Komzumovog dućana kod mene,postavili neke betonske polulopte koje označavaju kud se treba vozit,e kolko ulja ima oko njih,razbijenih kartera ko u priči.Koji debilizam,ako ga ne vidiš dok prilaziš autu,obavezno ga nasadiš,jer se iz auta više ne vidi.Ja bi ih sve tužil!
I to je potvrda korisnosti senzora.Nakon dugogodišnje vožnje a pogotovo ako je auto starije ne pridodajemo uvijek potrebnu pažnju naročiti kod vožnje unazad,Nedavnom sam i sam razbio prednji retrovizor jer sam se vraćao na rikverc uzbrdu i u skom prolazu između dva zida sam zapeo i razbija ga.Iako mi je bilo jasno da trebam popustiti gas i pogledati gdje mi je prednj kraj, nije mi se dalo okretati i uz značajan uspon usporavati jer olako sam zaključio proći ću, dok nisam zapeo.Da sam imao senzore ne bi zapeo. Umijeće i sposobnost vožnje nema nikakve veze s obavijesti senzora da ti je neka prepreka na putu. Novi C4 kojega sam naručio čak je i dosta pregledan kako zada tako i sprijeda u odnosu na neke druge aute/npr novi megan/.A tek prednost u gradskom parkiranju kada jedva pronađeš mjesto gdje možeš stati i gdje trebaš i te kako znati voziti da se uopće možeš parkirati jer imaš knap mjesta.Zato palc gore senzorima. Iz navedenih razloga sam za moje novo auto i nadoplatio 29oo kuna za zadnje senzore
 

RI-C3

New member
Rijeka ima mnogo uskih i vrlo brdovitih ulica i da pokucam u drvo nikad nisam ogrebao auto (dobro jesam ali to tek kad sam položio:grin:) i nikada nisam imao parking senzore.
Dobro ajde slažem se da ih je dobro imati kad si u nekoj žurbi za naći mjesto pa se lakše uparkiraš ali mislim općenito da nisu nužno potrebni.
O automatskim brisačima nebih želio riječi ni trošiti.To je budalaština na kvadarat.

Od nivih tehnologija po meni klima u autu je ok ali ove razne druge ****arijice su nepotrebne.
 

Rok

New member
Re: Novi C4 - akiramar

Daj reci akiramar,ako si imao priliku koristiti ih, kakvi su brisači?

Ostavljaju li crte ili su dobri?
 

akiramar

Active member
Re: Novi C4 - akiramar

Daj reci akiramar,ako si imao priliku koristiti ih, kakvi su brisači?

Ostavljaju li crte ili su dobri?
kao sto je rekao Laky, novi su, pa su odlični.
Lijepo brišu, tihi su, ne ostavljaju crte.
 
Na vrh