Ami cabriolet by deda

fullcool

New member
Re: Ami cabriolet

deda, jel ide ami na atest sad kad je bez krova, koliko će bit rega za njega, juče sam tek saznao da oldtajmeri imaju puno jeftiniju regu, i priča se da će se još smanjiti davanja. odsad aute koje budem kupovao biće samo oldtajmeri:D
 

deda

New member
Re: Ami cabriolet

Ma napraviću krov još prije lakiranja,tako da ako budem nešto trebao švasat ili prepravljat da mogu popravit.Atest bude došao somića kn +plus atest za varove i elaborat izmjene,nije baš jednostavno.Rega bi me došla sa novim ploćicama i popustima od 73,5% koliko imam na oldiće negdje sve zajedno 400€.
Trebam još dosta love,gume,sašit krov,farba,lakiranje,negdje će mi još izmusti do 2000€
 

deda

New member
Re: Ami cabriolet

I bolje,da je kraj što dalje,jer kada više neću imat na njemu što radit,vrag će me opet navući na neki drugi auto.
 

deda

New member
Re: Ami cabriolet

Znam jednog iz 82,1,6,auto je u izvrsnom stanju i još je sređivan,samo ako bi ga čova htio prodati,jer vozi se s njim svaki dan.Inaće ima 406 breaka,ali ovaj mu je draži.
 

fullcool

New member
Re: Ami cabriolet

Znam jednog iz 82,1,6,auto je u izvrsnom stanju i još je sređivan,samo ako bi ga čova htio prodati,jer vozi se s njim svaki dan.Inaće ima 406 breaka,ali ovaj mu je draži.
bx mi zasad ne izgleda nikako kao oldtajmer, nije to to. cx i gs ajd može proć.
spaček, ds, sm, ami, to su pravi oldtajmeri a TA pogotovo.
volio bi i neki motorčić stari, ne bi bilo loše ni pucha jednog imat za svakodnevnu upotrebu, ovako nešto
http://www.njuskalo.hr/oldtimer-motori/puch-rog-poni-express-49-cm3-1972-god-oglas-617355
 

deda

New member
Re: Ami cabriolet

U najboljem stanju i najveći izbor,a najmanje košta,da imaš duh starog citrača je Dyana.Sve drugo je teško nać za neke male pare pogotovu,a da nekaj valja i da nije prekomplicirano složit.
 

Dalibor

Dado Tornado
Re: Ami cabriolet

i dyane su po par tisuća eura... 20 000kn moraš imati za neku na kojoj ne treba raditi... valjda idu i po toj cijeni, ali dyane dugo već nisam vidio, više viđam spake nego dy
 
Na vrh