Ami cabriolet by deda

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Ami cabriolet

Bravo deda !:prijatelj:
Već sam vidio ove slike i mogu samo reć-to se zove ljubav i strast prema citroenu ! :D:D
Koliko još do kraja uređenja ?
 

deda

New member
Re: Ami cabriolet

Autek ide za koji dan u komoru na farbanje,inaće je sve gotovo osim krova i izgleda drugaćije,jer je u crvenom fileru,ali ga nemam sada ćime slikati.
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Re: Ami cabriolet

Svaka čast!

Sad si me zainteresirao, pa jedva čekam videti produkt tog truda.

P.S.
Zakaj se onaj Berlingo šulja na svakoj slici? :sneaky:

:D
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Ami cabriolet

Jedva čekam vidjet gotovi uradak :wub:..Nego deda,daj reci kolko je radnih sati otišlo na zvjerku ? Za nofce neću ni pitat :D
 

deda

New member
Re: Ami cabriolet

Pojma nemam,a i bolje da neznam,šljaka se od 12 mjeseca 2009 skoro svaki dan,jedino u ljetu nisam radio neka tri mjseca,dok sam sređivao GA.Šuški je otišlo,onako od oka,nekih 1 700€ do sada,ali do sada i nije trebalo neke love,tek sada slijedi.Farbanje oko 300€,pa gume 250€,tapetarija nemam pojma kolko će doć,a još treba napraviti krov.Onda prijevoz,pa atest,raćunam još jedno 2 000€.
A ko voli, nek izvoli,ili nema đabe ni u stare babe. Najgore je strpljenje,radiš,danima,tjednima i mjesecima i ništa se ne vidi,jedino sada kada se pofarba,onda ide slaganje,pa se svaki dan vidi što si napravio.Već je mi pomalo na vrh glave,ali treba biti strpljiv,pa kada bude,bude,jednom će mu doći valjda i kraj.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Re: Ami cabriolet

Na onoj gori slici Ami ima krov? Znači ti si sam kida krov da bi napravija kabrio? :surprised:
 

deda

New member
Re: Ami cabriolet

Ne postoji Ami cabrio u tvorničkoj ni ikakvoj slićnoj preradi.A odluka da bude cabriolet je pala uglavnom zbog toga jer je krov bio potpuno trul i bilo bi ga je nemoguće popraviti.A drugi staviti isto tako jer skoro da ne postoji Ami ,barem ovdje kod nas .a da mu je krov zdrav
Inaće Citroen nikada nije radio cabriolete nakon TA,to je bio zadnji model da su radili i kabrio verzije.Sve nakon toga,kao Žaba,SM i ostalo su radile specijalne radionice kao što je Henry Shapron.
 

deda

New member
Re: Ami cabriolet

Ovaj doljni čeka bolje dane,ako ih dočeka i ne rasturi se ko donator.
Za koji dan će pasti slike ofarbanog,samo dok dođe od lakirera.
 

deda

New member
Re: Ami cabriolet


Èuveni današnji cabrio ,večer kada je nakon 50km šlepanja došao u dvorište,prije tri i pol godine.
 
Na vrh