Žarulje: LED, Xenon,Halogen..

NightSTALKER93

Active member
Donator foruma
I čini mi se da je tako...samo sad radi korone ne mogu do zlovenije (Župelevec auto otpad), mislim da ću do Zapa prvo. nekak mi je najbliže.
 

NightSTALKER93

Active member
Donator foruma
Evo i obećane slike...koja i nije najbolja :/ Xiaomi je zbilja smeće po noći i noćnim uvjetima...uživo def gro bolje izgleda.


Sve u svemu, ja prezadovoljan kako se sada vidi, još kad sam ga oprao i kad se sjaji je genijalno ;)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Desno je skoro 2 god stari NBU, a lijevo vulgaris Osram koji sam ubacio kad je lijeva crkla.

U prvih par vožni sam mislio da lijeva ponovno ne radi, izlazio van gledat farove… komedija.
Uz to što je puno slabija, dosta niže baca snop, koji je i uži kao što se vidi, a svjetlost see nekako rasipa, nije fokusirana naspram NBU.

Da nebi bilo, tri puta sam provjeravao dali dobro sjedi… montirana je ispravno. Nisam htio podizati far preko vijaka jer će uskoro opet NBU nutra, al evo… razlika je velika

3C5DF915-1263-4CE1-9DD5-0808F5E43063.jpeg
 

Cutac

Prèkaroš
Veliš mogao bi ja ubaciti xtreme vision koje mi stoje za rezervu umjesto ovih starih 2 i pol godine.
Aj bas cu probat jednu noć ak se sjetim, pa stavim slike.
 

Profiler07

Well-known member
Veliš mogao bi ja ubaciti xtreme vision koje mi stoje za rezervu umjesto ovih starih 2 i pol godine.
Aj bas cu probat jednu noć ak se sjetim, pa stavim slike.
Xtreme vision predobre koristim ih na C4,a na C5 jos bolje night breaker Osram
 

bono

Active member
promjena xenona D1S nisam još mijenjao. da li ima neke "posebne" finte što se tiće promjene npr. ne lovi prstima za stakleni dio, koristi rukavice, odspoji akumulator, visoki napon, lalala... po manualu piše da se mora zamjeniti u citroen mreži ili u nekoj stručnoj radionici. tnx
 

gambler072

C5 enthusiast
Osram Night Breaker Laser - postavljen na auto u 10. mjesecu prosle godine, prije 2 mjeseca riknula sijalica u jednon faru, danas i u drugom. Ocekivao sam da ce bar malo duze trajati 🤔 Sl. je Philips sigurno
 

ExOduS442xb

Racing
Ma nema nikakve finte,ugasi auto izvadi kljuc iz brave sacekaj 10min da se sijalica ohladi i vadi i stavljaj
Mislim da je 15min.

Vezano uz rukavice, iako je dobro koristiti rukavice, tj ne dirati žarulju, problem nije samo to, problem su i vibracije radi kojih žarulje kraće traju.
 

Mirage

Well-known member
Osram Night Breaker Laser - postavljen na auto u 10. mjesecu prosle godine, prije 2 mjeseca riknula sijalica u jednon faru, danas i u drugom. Ocekivao sam da ce bar malo duze trajati 🤔 Sl. je Philips sigurno
I ja sam se s time isto razočarao jako kratko traju a puno koštaju.
 
Na vrh