Žarulje: LED, Xenon,Halogen..

Doomsday

U prolazu...
Pripazi, nemoj za žmigavce kupovat na slijepo, Cutac kaže da mu u prednjim žmigavcima nije PY21W žarulja sa bazom BAU15S nego narančasta H21W koja ima drugačiju bazu BAY9S...

Prije nego kupiš svakako provjeri koju bazu imaju žaruljice, da ne kupiš bez veze...

Valjda...

:D
 
Posljednje uređivanje:

Cutac

Prèkaroš
Ja sam dva puta naručio BAY9S i dobio BAX9S valjda. Uglavnom imam negdje u kući 4 žaruljice koje nisu BAY9S :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
p.s.

Èisto iz znatiželje.... Ima li itko kojekakvog iskustva ili zna nekog,ko zna nekog ko ima nekog ko to koristi, sa ovim tipom "svjetla" -
https://www.aliexpress.com/item/2Pcs...ceBeautifyAB=0

Predposavljam da je jačina osvjetljenja totalna banana, ali zato i pitam čisto ovako
Imao sam ja u C3 to, pisao sam već... uglavnom bijela je OK, prolazi, ali naranđasta je pre slaba da zamjeni žmigavac ;)
 
Posljednje uređivanje:

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Cutac neznam jel meni odgovaraš, ja sam zaboravio quotati kome sam odgovarao
 

thunder11

Member
LED-ice za uutrašnjost napokon stigle.

Bdem par slika/video stavio danas navečer.
Samo da dođe za rikverc pa idemo dalje :D

EDIT:

MIslio sam da ce se bolje vidjeti, ali sta je tu je...uzivo je fenomenalno :)







STavio sam issto i u gepek i u pretinac kod suvozaca, ali to je nemoguce poslikat sa mobom

slike gore :D
 
Posljednje uređivanje:

thunder11

Member
Evo LINK za unutarnju rasvjetu

A LINK je za rikverc

Ali to su za C4, sada neznam dali LED-ice za unutrašnjost 5W5 su iste i kod tebe, isto vrijedi i za rikverc. Provjeri si koja grla idu na tvoj auto.

Sve zahvale za to idu @Cutac

Samo neznam dali sam ja nešto krivo radio ili sam baš dobio fuš pošiljku ali ove ledice za unutrašnjost koji dođu po 20 komada u pakovanju meni nisu radila 11 :D
 

Milosh

Test
amo neznam dali sam ja nešto krivo radio ili sam baš dobio fuš pošiljku ali ove ledice za unutrašnjost koji dođu po 20 komada u pakovanju meni nisu radila 11
Za takve stvari se lijepo žališ i dobiješ sav novac nazad a tih 9 koje rade zadržiš.
 

thunder11

Member
Već jesam, ali traži da.mu snimim video di se vidi kvar tj da ne svijetle u usporedbi sa ostalima. Samo još nisam našao volje montirati mobitel negdje pa onda spajati i odpsajat non-stop
 
Na vrh