Izbornik
Forumi
Nove poruke
Aktualno
Pretraži forume
Nove objave
Nove objave
Posljednja aktivnost
Donacije
Prijava
Izradi profil
Novosti
Pretraži forum
Pretraži forum
Pretraži samo naslove
Od:
Nove objave
Posljednja aktivnost
Izbornik
Prijava
Izradi profil
Nove objave
JavaScript is disabled. For a better experience, please enable JavaScript in your browser before proceeding.
Posljednja aktivnost
Novosti
Nove poruke
Posljednja aktivnost
Milosh
je reagirao na
objavu člana tomo100brt
u temi
Xantia Estate 2001. storage pocket/cubby zamijena
sa
Sviđa mi se
.
Na žalost ne. Trenutno pokušavam naći uputstvo negdje na internetu.
Jučer u 13:18
N
nero81
odgovara u temi
Grand spacetoure 1.6, 120, 2019
.
Primijetio sam da mi mjenjač zna dosta kasno promijenit u veću brzinu. Recimo iz druge u treću. Digne okretaje na 3k ali ne salta. Pa...
Jučer u 13:11
MacSlavko
je reagirao na
objavu člana Nikola
u temi
DS5 by MacSlavko
sa
Sviđa mi se
.
Ako dodjem u Suboticu, idemo na langoš, a u NS na Karađorđevu :D
Jučer u 12:19
Nikola
odgovara u temi
DS5 by MacSlavko
.
Ako dodjem u Suboticu, idemo na langoš, a u NS na Karađorđevu :D
Jučer u 12:18
Nikola
je reagirao na
objavu člana MacSlavko
u temi
DS5 by MacSlavko
sa
Haha
.
Dolazim u Srbiju samo radi Asepsola!! OK, i radi ručka s @Nikola … 😎
Jučer u 12:17
MacSlavko
odgovara u temi
DS5 by MacSlavko
.
Dolazim u Srbiju samo radi Asepsola!! OK, i radi ručka s @Nikola … 😎
Jučer u 12:07
MacSlavko
je reagirao na
objavu člana visaluteju
u temi
DS5 by MacSlavko
sa
Sviđa mi se
.
Ja sam juce čistio kucnu klimu asepsolom, cuda cini
Jučer u 12:06
Nikola
je reagirao na
objavu člana Cutac
u temi
Moj VTS :)
sa
Haha
.
Pa kad si imao lešinu.
Jučer u 11:58
Cutac
odgovara u temi
Moj VTS :)
.
Pa kad si imao lešinu.
Jučer u 11:56
visaluteju
odgovara u temi
DS5 by MacSlavko
.
Ja sam juce čistio kucnu klimu asepsolom, cuda cini
Jučer u 11:55
MacSlavko
je reagirao na
objavu člana Nikola
u temi
DS5 by MacSlavko
sa
Haha
.
Valjalo bi, taman da pojedemo nesto dok Asepsol deluje :D
Jučer u 11:28
Nikola
odgovara u temi
DS5 by MacSlavko
.
Valjalo bi, taman da pojedemo nesto dok Asepsol deluje :D
Jučer u 11:13
MacSlavko
odgovara u temi
DS5 by MacSlavko
.
Netko je spominjao nakupljene bakterije na isparivaču… Pretpostavljam da do toga ne mogu doći bez raskopavanja cijele kabine?
Jučer u 10:45
Ruske
odgovara u temi
Veliki servis
.
zato lijepo budes pametan i kupis euro 6 benzinca, a ne euro 6d ili koja vec slova ima...
Jučer u 10:45
Ruske
odgovara u temi
Moj VTS :)
.
kako mislis 2300 eur? ako mislis trzisna vrijednost, nije ni daleko...mozda i manja...ja sam svojeg prodao za 2500 pred 6-7 god...
Jučer u 10:44
Nove objave
Ova stranica koristi kolačiće. Daljnjim korištenjem naše stranice, suglasni ste da koristite naše kolačiće.
Prihvaćam
Više...…
Na vrh