Zvučnici za C5

Danko

Member
zna li netko možda koje su marke zvučnici u c5 2005?lijepo se čuju,ali mi je prednji desni počeo krčati pa mislim da je vrijeme za zamjenu.mislio sam ugraditi neki kvalitetniji sistem,ali još se nećkam... :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ma ne vjerujem da dolazi C5 bez zvučnika iza.
Za konkretne zvučnike se najbolje spojit sa VINom na service.citroen.com
 

vborovic

C5 modifikator
Svi C5 X7 imaju zvučnike u stražnjim vratima, korišteni brend je Philips ... razlika je samo dal imaš Hi-Fi paket ili ne, onda u stražnjim vratima imaš i odvojeni visokotonac + sub u prtljažniku + drukčije visokotonce u prednjoj armaturi uz vjetrobransko staklo (oko naslona za ruku na vratima je njegova lokacija) ... par ljudi sa stranih foruma znam da su mijenjali zvučnike, ali su radili i damping vrata ... ono što mi pada na pamet da se koristilo je Rainbow Germanium ... i rezala se plastična "čaša" - nosač zvučnika, kako bi se dobilo na dubini ... a ne smiješ ići sa predubokim magnetom jer postoji mogućnost da će staklo pri spuštanju u vrata sjesti na njega ...

Osjetna razlika sa drukčijim zvučnicima je ako je u autu radio (RD4) a ne navigacija ... zato sam ja odustao od daljnjeg kopanja po tome u svom autu planirao sam staviti Hertz komplet).

Za konkretne zvučnike
Zaboravi, nećeš biti ništa pametniji, osim što će ti napisati dimenziju u cm (16,5) ... nemaš dostupnu specifikaciju istih, ništa ...
 

Brruno

Well-known member
Problem je u tome sto po service.citroen pise 8 zvucnika ( 2+2 ispred i 2+2 natrag) ali uho kaze da otraga nema 2+2 ili ako ih ima slabiji su bar 50% pa rekoh ili ih zamijeniti ili ugraditi dodatne ako su trenutno otraga recimo samo 2 slabija 16.5 cm bez visokih
 
Na vrh