Zimske gume

veteer

New member
Ekipa jedno pitanje... Već sam zaboravio Citroen i moram reći a ima puno prednosti taj autioć... Vozio sam ga dugo, možda 4g i nije dugo, ali puuuuuuuuno kilometara.. Izdržljiv i sve pohvale. Ulje nisam promijenio jednom 2g. vjerovali ili ne... I nista mu se nije desilo. Sad vozim Audi TT, ulje moram nadolijevati svakih mjesec i pol...I hrpa nekih stvari koje su kod Citroena bile pohvalne bi sada mogao nabrojati...

Kako sam C2 ostavio boljoj polovici koja ga vozi samo s posla i na posao , moram sada mijenjati zimske gume, a kako ona neće voziti na čeličnim felgama 15 jer u uvjetima u kojima sam ja vozio ona sigurno neće staviti cu na postojeću, original felgu 16' neke zimske, aljetne na čuvanje dati vulkanizeru.

Koje dimenzije gume preporucate?
U prometnoj kaže 195/45/r16.

Jel se ovaj 45 moze modificirati u neku dugu po vama?
Ili da se drzim preporuke ko pijan plota.

Hvala
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nažalost ne postoji niti jedna dimenzija koja bi tebi na 16ice odgovarala, a da je po nečemu bolja ili jeftinija od orginalne.
 

Dalibor

Dado Tornado
I daj mi reci gdje vidis preporučenu dimenziju u sva tri linka koje si stavio tu?
Mislis da nisam provjerio?
ako pitaš što se može preporučiti zar nisi trebao pitanje postaviti u temi "Iskustva i preporuke guma za C2"?
 
Na vrh