Zatvaranje krova

Dalibor

Dado Tornado
Re: Pluriel

misliš na platneni krov?
dođe iznad glave i ne ide dalje?

moraš pritisnuti onaj okrugli kotačić za namještanje krova.
on je i tipka.
ključ bi trebao biti u položaju kontakt.
 

Konrad

New member
mozda ti se izgubila sinkronizacija pa ga treba inicijalizirat...

jesi probao okrenut prekidac za zatvaranje i drzat ga stisnutog unutra?
 

brando31011975

New member
Sve sam okretao i znam da treba da se drzi dugme ali nece pa nece ponekad krne malo napred nazad ali nist vise,a kako to da se inicijalizirat...hvala vam bas ste frendovi
 

brando31011975

New member
makar da ga zatvorim ako nista drugo da mi ne kisne

malo mi pojasni sta je tester

mislis na unimer probao sam i pokazuje mi neki otop pokusao sam da okrecem i on mi se cini ispravan
 

brando31011975

New member
,mogu li nekako rucno da ga zatvorim

Zovem se Mladen iz Sremske Mitrovice sam vozim citroena c5 tri godine i znam vecinu stvari a sada sam nabavio i pluriela i prvi put se susrecem sa platnenim krovom,otvorio se krov i nece da se zatvori skroz okretao pritiskao ponekad krene napred nazad ali nista vise,svaka pomoc bi mi dobro dosla ,hvala unapred
 
Posljednje uređivanje:

Zmix

New member
Zovem se Mladen iz Sremske Mitrovice sam vozim citroena c5 tri godine i znam vecinu stvari a sada sam nabavio i pluriela i prvi put se susrecem sa platnenim krovom,otvorio se krov i nece da se zatvori skroz okretao pritiskao ponekad krene napred nazad ali nista vise,svaka pomoc bi mi dobro dosla ,hvala unapred
Mladene, dobro došao na forum! :prijatelj:
 

gule

Active member
Eventualno ti se može posrećiti da ga sam zatvoriš i to je to...no da bi pravilno funkcionirao morati ćeš posjetiti servis i vjerojatno zamijeniti neke komponente...motoreduktor, sajle itd...vjeruj uvijek je tako sa plurijem...
 

DaDo

New member
Velike su razlike od drzave do drzave servisa do servisa u zemljama bivse SFRJ. Ponekad i do 2-3 puta.

Jedino sto mi trenutno pada na pamet da pogledas vodilice po kojima ide platneni krov da nesto fizicki ne smeta ( mozda je puklo, nesto upalo ). Ako nije to nema ti druge nego do servisa pitat sto, kako i koliko.
 
Na vrh