Zamjenski modul daljinskog zaključavanja

JuraLS

viva la citroen
jel netko zna gdje se na xantia 1.8 16v 98g nalazi modul centralnog zakljucavanja........izgleda da je riknuo(daljinsko ne radi)..Kljuc je ispravan...uglavnom,,,odustao sam od popravka narucio zamjenski univerzalni set za daljinsko(modul,dva privjeska,shema),,,,,,Jel ima netko iskustva sa tim i dali je moguca ugradnja toga....
Znam da nevalja cackat po struji al bas sam zatvrdoglavio i htio bi da radi daljinsko odkljucavanje
 

igor

New member
Re: zamjenski modul daljinskog zakljucavanja

jel netko zna gdje se na xantia 1.8 16v 98g nalazi modul centralnog zakljucavanja........izgleda da je riknuo(daljinsko ne radi)..Kljuc je ispravan...uglavnom,,,odustao sam od popravka narucio zamjenski univerzalni set za daljinsko(modul,dva privjeska,shema),,,,,,Jel ima netko iskustva sa tim i dali je moguca ugradnja toga....
Znam da nevalja cackat po struji al bas sam zatvrdoglavio i htio bi da radi daljinsko odkljucavanje
Ja sam na svog ax-a ugrađivao isto daljinsko centralno modul motoriči naravno univerzalno i radi bez greške nije neki problem to spojit dobiš i shemu spajanja s novim setom što meni nije pomoglo jer sam uzeo rabljeno pa nisam dobio shemu al je svejedno spojeno i radi :rolleyes: :D
 

Lakii

Well-known member
Re: zamjenski modul daljinskog zakljucavanja

Ti imas SII Xantiu i imas BSI modul.
To je modul koji upravlja centralnom bravom, kodiranim paljenjem i jos svacime.
Nije bas jednostavno uvaliti neki aftermarket komad u taj sustav jer postoji velika sansa da ce se netto poremetiti.

Bilo bi pametnije vidjeti zasto ti ne radi original daljinsko. pretpostavljam da je osnovni problem u kljucu; bateriji ili polomljenim kontaktima.
 

JuraLS

viva la citroen
Re: zamjenski modul daljinskog zakljucavanja

tog se i ja svega bojim,,,al probao sam popravit....kljuc je popravljen(bio u servisu,180kn)..kljuc salje signal....problem je navodno u prijemu signala u vozilu(valjda modulu)...bio na 100 mjesta ,svi vele da je najjednostavnije metnit zamjenski modul i da to sljaka...........eto danas sutra bi trebao to ici ugradit kod majstora pa javim rezultat
 

Lakii

Well-known member
Re: zamjenski modul daljinskog zakljucavanja

Bio je na strucnom servisu? Pa, mozes probati upariti kljuc sa modulom u autu!

Da, nije BSI, nego CPH.
Ugl, opet upravlja centralnom bravom, daljinskim zakljucavanjem, alarmom, timerom osvjetljenja, kodirani kljucem - blokadom motora...
 

vule sk

New member
Re: zamjenski modul daljinskog zakljucavanja

modul bi trebao biti iza osigurača unutra.Ja kupio u majci bosni za 40 kaemova 2 privjeska i modul i bez greške mi lik za 10 min spojio. ak je to uspjelo na c4 uspjet će i na xantiji
 

Lakii

Well-known member
Re: zamjenski modul daljinskog zakljucavanja

Nije mu iza osiguraca nego iza pretinca ispred suvozaca!
Nije to bas isto...

Ono sto sam napisao, treba auto spojiti na Lexiu i vidjeti dali je kljuc uopce ostao uparen s autom!
 

JuraLS

viva la citroen
evo uspjesno ugradeno.....komplet modul + dva privjeska (sa postarinom 170kn),,plus ugradnja 150kn.........evo za tristo kuna uspjesno ugraden zamjenski modul za daljinsko zakljucavanje......i sto je najbitnije RADI
 
Na vrh