Zamjenski brisač za C4

ahavas

New member
pozdrav svima:stovanje:
evo ja u malom problemu...naime netko mi je maznuo brisač sa moga C4 pa me zanima mogu li pripasati na njega ove standardne što se nude po trgovinama pošto na mom brisaču kraj nije svinut onaku u slovo U nego je ravan sa rupicom na kraju....unaprijed hvala svima na pomoći
 

dbrljak

New member
Nakon što moji prednji više nisu brisali kako treba, na preporuku prijatelja preko eBaya sam naručio od BOSCH Aerotwin i mogu reći da sam jako zadovoljan njima.
 

vlado7

New member
jel se moze izvuci gumica iz orginala i stavit zamjenska?

ja nisam mjenjo 5 god,ali sad stvarno moram:surprised:
 

Hrvoje Marin

Active member
Ako je Bosch onda da. Vjerojatno. Ima više modela. Zamjenske gumice kao npr. Swissint nisu loše, ali nisu kao original, naravno.
 

vlado7

New member
ja kupio u plodinama neki flexwiper za 70kn samo za vozaca,kasnije sam u kauflandu vidio da ima i za 40kn.(nije bilo za suvozaca od 60 cm)

a u trgovini autodijelova bosch metlice obadvije 350kn

bas cu vidjet koliko ce ove kineske izdrzati
 

marek45

New member
kupio ja bosh aero twin za tih 350kn pred 2 godine. još su na autu, al su definitivno za zamjenu. (ja sam nezahtjevan po tom pitanju, pa će netko mijenjat svake godine jer mu neće valjat)

uglavnom gumice se mogu mijenjati na orginalnim brisačima za c4, benzinac 1.4 65kw.(prije nisam znao,pa kupio nove).

a sad navodno su jako dobri NWB brisači.
 

vlado7

New member
kupio ja bosh aero twin za tih 350kn pred 2 godine. još su na autu, al su definitivno za zamjenu. (ja sam nezahtjevan po tom pitanju, pa će netko mijenjat svake godine jer mu neće valjat)

uglavnom gumice se mogu mijenjati na orginalnim brisačima za c4, benzinac 1.4 65kw.(prije nisam znao,pa kupio nove).

a sad navodno su jako dobri NWB brisači.
ja nisam mogao naci samo gumice,obisao sam par trgovina u vk i nije mi se htjelo vise trazit.

kao sto si i sam rekao i ja sam nezahtjevan po tom pitanju,ali su mi se ove orginal raspale nakon skoro 5 god,jos moram kupiti za suvozaca.mozda nadjem negdje samo gumice pa promijenim
 

Flash

New member
Meni su isto ''maznuli'', ali je brisač već bio star (hehehee). Našao sam u Intersparu nekakav flexi (mislim da je bio oko 35-45 kn), briše predobro (ne ostavlja crte, tanki sloj vode-ono kao magla koja za par sekundi nestane) prezadovoljan sam a i ima adapter baš za C4.
 

Damaj

Active member
Imam priliku nabaviti valeo brisače za C4, par košta 220 kn. Kako vam se čini cijena?
Kupi odmah, jedino što po cijeni zaključujem da su ili ukradene ili kupljene pa nekome ne odgovaraju. Ja sam prošle godine platio 380 kn Valeo (aerotwin).
 

dado8

Member
jok. Od trgovca (ovlaštenog distributera raznih zamjenskih autodijelova) su. Kuma radi tamo, pa imaju i neki "zaposlenički" popust, tako da prednji koštaju 220kn, a zadnji 40kn.
 

GocC4

Member
Da ne otvaram temu na C4 II, na lijevom brisaču ne briše dio stakla pa sam vidio da je dio gumice otpao valjda zbog leda ili nečeg,pa bi trebao kupiti novi,imate kakve preporuke di ima jeftino ili samo gumica da se uzme, jer vidim da se kupuju u paru i ne paše lijevi na desni i obratno :(
 
Na vrh