Zamjena xenonskih farova

c5sxhdi

New member
I još jedno pitanje vezano za moja svjetla: kad se primaknem drugom autu (semafor) i krećem (prva) na autu ispred sebe vidim da svjetla trepere (od vibracija motora) pitanje je jeli to normalno, može li oštetit lampe ili lampe jednostavno nisu dobro postavljene, a dok ja mirujem ni lampe ne trepere
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ma mislim da nije, jedno su glatki pokreti gore dole kad se nivelira, a drugo je kad trese ko u disku...

Ružno je za vidit ako ništa, i iritantno ako tako neko vozi iza tebe... probaj to nekako učvrstit
 
Posljednje uređivanje:

c5sxhdi

New member
Ma svjetla miruju, samo kad krećem zatresu, nakon 10 km/h sve ok, čak i kad prođem kroz kakvu rupu ništa, tresu samo kod kretanja,
 

situacija

New member
@ shmajser09

Mogu potvrdit, da sto se cisto tehnike tice, ako su ti xenon farovi koje si nabavio ispravni, da ih samo ukopcas konektorom od postojecih farova i da ce raditi.

Mozes iskopcati sa fara iz auta konektor koji se nalazi iza fara, lagano ga izvuci i ukopcaj u xenon far, daj kontakt, upali svijetla i xenon bi trebao proraditi, a far odraditi inicijaciju, tj pokret gore-dolje.

Automatsko, iliti dinamicko niveliranje visine tijekom voznje funkcionira ako imas i mjerac kuta montiran (montira se tamo i gdje je onaj za mjerenje visine vozila).

Ovisno o modelu kojeg imas postoji i instalacija za pumpicu za pranje farova.

Zarulje su d2r i par stoji oko 500kn, isplati se uloziti u nove zarulje jer je razlika znacajna.

Ovdje navodim cisto tehnicke aspekte ugradnje.

U nastavku slike starih i novih zarulja.



 
Na vrh