Zamjena tvorničkih zvučnika (novi C4)

smmania

New member
evo mene opet još se toga odradilo,u vrata sva, pod haubu,u podnicu bunkera ubačena kflex st izolacija (ista stvar ko i armaflex) samoljepljiva 13 mm i mogu reć da je sad to posao .....duboki tonovi su tu u vožnji,vrata imaju ozbiljni zvuk pri zatvaranju,vanjska buka je pala dosta
 

dario.zg

Member
Kako svira taj subwoofer?
Nigdje nemam prilike čuti to "čudo" ispod sica...razmišljao sam o ugradnji istog modela sub-a no druge firme; ovako sam strpao "kutiju" u gepek i odrađuje svoj posao no zanimaju me te "kutijice ispod sica"?! Ima netko ideju gdje to čuti?

Vidim da mi nije "quotao" text o subwooferu...no riječ je o ovom prijedlogu
https://www.ronis.hr/subwoofer-alpine-pwe-s8-aktivni-s-pojacalom/PWE-S8/product/
 
Posljednje uređivanje:

Lima

Member
Ekipa,
Citroen C4 1.6 HDI 90 konja iz 2005., riknuo zvučnik a pretpostavljam da će sada i drugi u prednjim i zadnjim vratima.
U to se ne kužim apsolutno ništa, molio bi prijedlog u tom rangu zvučnika ili neko ima original za prodati, i gdje ima za kupiti..
Evo slike iz prednjih desnih vrata, malo je loša ali se da vidit i prepoznati o kojim zvucnicima se radi.



Ovi original su mi sasvim dobro zvucali i ne trebam nista bolje.
 

Cutac

Prèkaroš
Postoji mala mogućnost da ja svoje stare iz C4 II nisam bacio, ako ih nađem, poklonim ti ih. 4x165, dva tweetera, stari oko 4-5 godina.
 
Na vrh