Zamjena hladnjaka grijanja

dbananko

New member
Dali ima tko iskustva po tom pitanju?
Prvenstveno me zanima koliko je to kompliciran posao jer sam čuo da nekim autima potrebno skinuti cijelu armaturnu ploću tako da rar majstora dođe i trostruko više od samog hladnjaka.
 

deda

New member
Zamjena hladnjaka,a na ćemu,kaj su ljudi na forumu vidoviti da znaju kakav auto imaš,mislim, stvarno ne kužim takva pitanja?
 

dbananko

New member
Deda,
istina, trebao sam precizirati da je riječ o Saxu, no na vrhu stranice se vidi gdje je tema otvorena: Citroën Forum Hrvatske > Stariji modeli > Citroën Saxo

Dalibore,
hvala na tutorijalu no sumnjam da ću se sam upuštati u taj zahvat jer nemam ni alat a nisam ni toliki expert za automobile. No imam poznanika koji je mehaničar pa ćemo nešto dogovoriti ako zamjena hladnjaka bude neizbježna.

Nego mislio sam prvo probati sa tekučinom za krpanje hladnjaka jer se radi samo o povremenom kapanju.
 

Dalibor

Dado Tornado
probaj s tim za krpanje. čuo sam ispovjesti kako je to nekima pomoglo.
što se rastavljanja tiče, mislim da ti nebi trebao neki komplicirani alat - paleta torx ključa, šarafcigeri ravni i križni... torx šarafi su česti...
 

Konrad

New member
to i je ajmo reci hladnjak...jer ti kad koristis grijanje hladis antifriz...a s druge strane koristi se za grijanje kabine pa se zove grijac...komplicirano za objasniti...
 

zgodny

New member

E to sam i ja stavio u astru - popravio sam napuknutu aluminijsku glavu tako,
auto i nakon 30 000 jos ne pokazuje slabosti nakon ovog sredstva..
uzeh na onoj zutoj pumpi kod getroa u sesvetama...

ovo dakle obavlja posao kak treba!
 
Na vrh