Zamjena antifriza u Saxu 1.1

pedjolino

Member
zdravo kupio sam saxa 1,1 2001 god nov sam ovde na forumu pa me zanimaju par stvari ako neko zeli da mi pomogne
prva stvar koji natifriz ide u ovaj motor 1,1 benzinac i koliko ide litara i kako se menja ima li negde slike gde se ispusta antifriz stari i da li se siste ozracuje i gde
drugo koje ulje trosi ovaj motor mineralno polusintetiku ili sintetiku i koliko ide ulja u motor
i ima li neko il zna gde moze da se skine manual za taj autic .
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma

pedjolino

Member
izvini jos jednom hvala za ovo a jel ima neko uputsvo manual za popravke i te stvari ja sam do sada vozio reno 5 skinuo sam uputstvo sa neta malte ne sve objasnjeno mozes sve sam prckati jel ima tako nesto

a jel ima negde na forumu objasnjenje kako zameniti onu zastitnu gumu na letvi volana ,video sam da je kod mene ostecena ona kad gledas prema motoru leva strana tj u radnji kazu slepa manzetna ,letva ima hidraulicni servo
 

pedjolino

Member
pa da ima servo evo slika gde je ta manzetna pukla



Poruka Moderatora:
Za dodavanje slika na forumu, molimo, koristite www.imgur.com
Ostali brišu fotografije nakon izvjesnog vremena
 

pedjolino

Member
za reno 5 imao sam uputstvo mogao si sve popraviti kao za majstore neznam cije je bilo al super uputstvo,uzgred zamenio sma danas tu manzetnu na letvi volana malo s epomucio al u sustini nije problem ,samo sam primetio da mi i onda druga manzetna nevalja na drugoj strani onu sto zovu slepa manzetna tako da cu i nju menjati u dogledno vreme
 
Na vrh