Zaglavljen prekidač upuhivanja zraka za kabinu

ssocapi

Member
Žao mi je samo što nisam stigao javiti se prije Zlatka i obavijestiti Vas da je operacija (sajla) uspješno završila,naravno da je za to jedini" krivac" Zlatko i ovim putem mu se još jednom zahvaljujem na trudu,želji i volji za pomoći:grin:,a največi dobitak je poznanstvo sa forumašem i nadam se daljnoj suradnji:whistling:naravno da nisam zaboravio ni druge forumaše Borovića,Mirdu,Mrkog..Hvala dečki i Vama na pomoći..idem sada doma,vani je sigurno hladno i šajbe se magle,ali mene nije briga,upalim ventilaciju,usmjerim na šajbu,stavim u 4.-tu brzinu i šajba je odmagljena:grin: SIMPLY CLEVER:D

i još samo jedna zahvalica na koju sam skoro zaboravio,a ide Zlatkovoj supruzi(valjda Zlatko ne bude ljubomoran) koja nam je nesebično i bez pitanja ustupila iglu i ogledalce bez kojih operacija ne bi bila moguča:whistling:
 

ZlatkoC4

Well-known member
koja nam je nesebično i bez pitanja ustupila iglu i ogledalce bez kojih operacija ne bi bila moguča
Patrizia se zahvalila na zahvali :grin: i kaže i drugi put.
Za čovika nikad nije ništa teško učinit i ako je uz to citronaš pa nema onda kraja :cool:

Evo mene u Vinkovcima 5* vani ali sam miran kad znam da je moj kolega ( SIMPLY CLEVER ) :D

Nema ništa do druženja :palacgore:
 
Na vrh