Zadnji amortizeri riknuli

tefo

New member
Neznam sta da radim ,ali zadnji kraj mi se spustio koda sam gewinde stavio,unutarnji dio felge struze po limu,koji mu je k,,,,,
 

platon

manijak
Nisu to amortizeri...malo ti je zadnji most otišo pit čaja, tj. torzija! :hm:
Ako nije ništa puklo, možda se može okrenut torzija za jedan zub pa da ga podigneš gore...
 

Dalibor

Dado Tornado
danas sam slučajno naišao na dva zanimljiva oglasa na njušci.

ako te mući stražnji most, možda će ti se isplatiti pogledati ih...
jedan je oglas broj 6487593 drugi 6635735...
(copy/paste te brojke u tražilicu njuškala)

sada kada sam tražio ova dva oglasa naišao na još neke koji se kreču oko 1000kn, pa ti se isplati pronjuškati...
 

Gorski

Member
Poštovanje svima!

Da li je tko sam mijenjao stražnje amortizere na Saxu? Pokušao bi ih sam zamjeniti, ne čini mi se da je nužan neki specijalni alat. Sada imam oko 143000 km i čuju se stražnji amortizeri. Pretpostavljam da još nije stražnji most ali još ću pogledati dok se netko ne javi.
Inače, u jednoj trogovini u Rijeci su 280 kn/kom - 10 % za gotovinu.
 

Satir

New member
Sestra mi se žali da njen Saxo metalno lupa u zadnjem kraju. Provozao sam se sa njom i utvrdio neugodno lupanje i tuckanje iz zadnjeg mosta, desni zadnji kotač je gornjim djelom više unutra. Sestra mi kaže da je išla kod dva mehaničara koji ne žele raditi tekve zahvate jer previše uzimaju vremena.
Odlučio sam joj pomoći i reparirati most, kako to izgleda postaviti ću u novi naslov te možda nekom pomogne, Sestra se odvezla sretna i zadovoljna uz malu investiciju kupovine dijelova :)
 
Na vrh