Zaštitne lajsne za vrata

vradojicic

New member
Imam jedan problem!
Moj Saxo (1998.o godište, 1.1 benzinac sa troja vrata) nema zaštitne lajsne.
Pošto sam iz Srbije, bezuspešno pokušavam da nađem lajsne i za jednu i za drugu stranu već duže vreme.

Molio bih vas da mi pomognete tako što će neko uzeti metar i premeriti dužinu delova lajsne na novijem Saxo-u (deo od zadnjeg branika do vrata, deo preko vrata i mali deo na prednjem krilu) i napisati dimenzije u nekom post-u, da bih video odgovaraju li mozda lajsne sa novijeg Saxo-a od mog za Saxo koji je 1998-o godiste. Hvala unapred.
 

deda

New member
Lajsne su od svakog Saxa iste,razlika je samo u dužini koja ovisi jel su troja ili petera vrata.Jedino VTS ima drugaćija,ali opet je isto na seriji I i II.
 
Posljednje uređivanje:

vradojicic

New member
Znači ista je dužina lajsni na svakom Saxo-u sa troja vrata, bio on 1998.o ili npr. 2002. godište? E to mi je trebalo. Hvala i pozdrav.
 

vradojicic

New member
Jos jednom da pitam? Kakvo je stanje u Hrvatskoj sa gorepomenutim zastitnim lajsnama, posto je u Srbiji to gotovo nemoguce naci? Zna li neko koliko kostaju nove, koje su cenepo otpadima i tako? Hvala.
 

Zmix

New member
Evo ti nekoliko brojeva auto otpada i likova koji prodaju polovne delove za Citroen:

Požarevac - 065/40-89-356
Železnik - 064/212-3575
Mladenovac - 063/281-112
Niš- 063/759-3492
Šabac - 063/836-2-550 064/ 26-25-301 064/13-15-754

Srećno! :)
 

deda

New member
Tko bi znao,trebalo bi ić tražiti,ja uglavnom sve što mi treba narućim iz Italije preko jedne firme koja se bavi uvozom rabljenih dijelova.
 

Zmix

New member
;)

A sada malo da te kritikujem...
Najpre si trebao da nam predstaviš sebe i svog Saxa i da otvoriš svoju garažu. :wtf:

Dobro došao na forum. :)
 
Na vrh