Zaštitna plastika ispod motora

Kizokc

Active member
Imam problem, plastika mi nakako ne paše!! Ima kakva dobra duša koja ima plastiku ispod mašine da mi poslika par slikica kak to odispod mora izgledati, pa da vidim da li sam uopće dobio dobru zaštitnu plastiku jer ova mi nikak ne paše, ili ja ne kužim??

 

AX-ja

èudo jedno
cek malo,jel ti imas dizel il benzinac
ja tu pplastiku nisam vidio na nijednom benzincu

ako imas dizel mora pasati.
nema neke nauke.jesi dobio i kopce s njom?
 

Kizokc

Active member
JA imam benzinac 1.6.

Poznanik mi ima benzinca 1.4. i ima tu plastiku.

Nisam dobio nikakve kopče, ali imam svakakvih šarafa i svega tak da to nije problem, jedino je problem kaj mi nikak ne paše.

Možda sam dobil krivu plastiku?? neznam...
 

AX-ja

èudo jedno
gle za nase trziste nisu dolazili s tom plastikom.

mozda gore za "hladnije zemlje"
kod njih se svega nadje na autima sta kod nas nema.

I trebao bi uzeti i kopce jer ces se s vidama i maticama prilicno namucit dok to napravis,pogotovo one bocne.
a ta plastika se ionako cesto skida pa mora bit pristupacno. onda uhvati plasticnim vezicama,sigurno i dobro rjesenje

a po sjecanju mi se cini da je plastika dobra
 

AX-ja

èudo jedno
a cak i da nemas taj dio,plastika se stavi bez problema.
jer nosac s tri kopce je na prednjoj traverzi metalnoj.
plastika se umetne izmedju i onda se sve skupa stisne
 

Krky

Lakerski profesionalac
Mozes ti svejedno stavit plastiku jer se ona samo ubaci ispod "betmena", sarafi prolaze kroz obje plastike
Tak je meni ispod branika, 4 ona štifta mislim da idu napred koji drže oblogu a ujedno i prednji branik, ako su ti štifti razlokani i ne drže dobro onda donji dio branika ima lufta nutra van oko 5cm i to onda škljoca po neravnom kolniku..
zato sam ja kod sebe sve u krug kupil samo one limiče i kupil 6mm debele pleh šarafe i šajbice mislim da mi ide sve skupa 10 komada, i sad nema da mrda kam..
 

Kizokc

Active member
evo namontirao sam plastiku, ide ovaj prednji dio s tri rupe u onaj "most", nisam stigao slikati jer sam se žurio, ali sada dok vidim kaj sve ta plastika pokrije i zaštiti, sad mi se čini nezamislivo uopće biti bez toga, samo mi fali jedan onaj "limić" gdi se ugura "štift", a neznam di taj "limič" nabaviti, jedino od nekom karambol Citroen-a. Jer sam pitao u autodijelovima nema toga, jedino direkt u Citroen ću ići sutra pitati. i da ipak imam ovu skroz prednju plastiku tj "batman". :thinking:
 

AX-ja

èudo jedno
Jesu i svi su sa tom plastikom. Ta plastika se ugura u prednji dio plastike (batman).
nisu,dolazili jer nisu.taj batman je dio branika i on je na svakom autu
a zastita motora nije i kod nas nije dolazila.
vani se mogla nac cak i metalna.
kod nas ne.
 

Krky

Lakerski profesionalac
evo namontirao sam plastiku, ide ovaj prednji dio s tri rupe u onaj "most", nisam stigao slikati jer sam se žurio, ali sada dok vidim kaj sve ta plastika pokrije i zaštiti, sad mi se čini nezamislivo uopće biti bez toga, samo mi fali jedan onaj "limić" gdi se ugura "štift", a neznam di taj "limič" nabaviti, jedino od nekom karambol Citroen-a. Jer sam pitao u autodijelovima nema toga, jedino direkt u Citroen ću ići sutra pitati. i da ipak imam ovu skroz prednju plastiku tj "batman". :thinking:
Kod ovlaštenog u Reki kod Krivaka imaš limiče ženskog spola:D
ja sam kod njih uzal, limič ti je 6kn a štift ili kak Tec veli čavlič je 8kn, jedan kompletič oko 15kn.
 

Damaj

Active member
nisu,dolazili jer nisu.taj batman je dio branika i on je na svakom autu
a zastita motora nije i kod nas nije dolazila.
vani se mogla nac cak i metalna.
kod nas ne.
Èuj da se ne natežemo, moj 1.4 2007.g i imao je, susjedov 1.6 2006.g. i imao je. :whistling:
Oba su kupljena kod nas.
C4 II 1.6 2011.g. ima je, C4 II 1.4 2011.g. ima je....
 

Kizokc

Active member
Evo bio u Citroen servisu Koprivnica, dal mi lik 4 "limića" za 10 kn, a "štifte" trenutno nema, ali budu došli, nije mi ni bitno posluži i malo deblji "hol" šaraf ;-)
 

Krky

Lakerski profesionalac
To ti i savjetujem, kak je Tec rekel, ti čavlići ništ ne vrede..
ja sam kod Petla kupil pleh šarafe 0.40kn komad i 0.25kn šajbica 1cm velika, a šarafi debljine 6mm a dugačke 1cm i to ti je to..
 

Kizokc

Active member
Evo kakvo je vrijeme počelo, u zadnji čas stavio zaštitnu plastiku :grin: , I kakve lokve vode ima po cesti užas...
 

Kizokc

Active member
Jel moguće da mi ovo fali? VIDI SLIKU!

Dok sam montirao zaštitnu plastiku ovo sam primjetio, pa neznam jel 1.6 16V i taj dio nema???




Na drugoj strani imam taj dio
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh