Xsara Picasso - da ili ne?

Pèelyca

New member
Kaj da onda škicam na "auti" ili di je najbolje - koji oglasnik?
Na žalost, imam puno vremena za traženje jer tako skoro nebum došla do love, ali moram malo guštati u gledanju i maštanju...
evo, sad bu otišlo 160 kuna za manžetu volana koju moram zamijeniti da prašina ne uđe. I stalno nekaj tak uletava...
I još jedna investicija - nove navlake da se originalne ne habaju su tu--- to bu mi frend stavil jer prošli puta sam ih slagala 5 sati sa trbuhom do nosa jer ex "to ne zna" - tj lijen pa mu se nije dalo! Fuj lijenost!
Meni se sve da! Od gletanja zidova do čačkanja po motorima. Danas sam ga malo očistila sa onim sprejom!:angel:

Pa ne mogu da skupim toliko:grin:
a apartmani??? Nula bodova, ha?????? Malo podebljaj - 5€ klima po danu, 5E baby krevetić, 5€ jedno pranje u vešmašini...i tak...:cool:
 

Pèelyca

New member
Znaš ono tko se žali najviše ima:grin:
A da luksuz apartmana je uračunat u cijeni:cool:
A to je obično tak...

A kaj se mene tiče - imaš ti pravo! Bogata sam - imam prekrasna dva sina, zdrava, pametna, zdravlje me služi, fala Bogu, imam mamu koja mi je podrška, imam nekoliko jako dobrih prijatelja/ica, krov nad glavom, znanje u tikvi! Da ne velim - i prijevozno sredstvo!:)
Jedino kaj mi fali je dobar posao kojeg tražim, kako bi mogla zaraditi novce da možemo živjeti i guštati i biti malo opušteniji i sigurniji...

Ma tvrdoglava sam i rekoh i sinu starijem i sebi - imat ću xp pa makar sa 60!
 

Pèelyca

New member
gle, nisam ja takve sreće! Još nisam naletila nikada na dobro potkovanog!:) Takvi su obično i škrti - zato i imaju!
A novac mi je draži kad ga sama zaradim...tak sam navikla. :grin:

Ali, kak i moje babe vele - nitko nikada ne zna kaj ga čeka u životu i tko!

a pelja novog DS5. Takav bude sigurno financijski potkovan. :)
...čuj...ne dopada mi se ds5...
 

deda

New member
Kak da ti to velim,ajd ovak drito:imam Berlinga(rekla si da i on dolazi u obzir) i to još sa moody top krovom,GSA(hidraulik),Amia cabrio i jednu Alficu?Ne moraš niš kupovat,eto.
 

Pèelyca

New member
Lijepo..ajd pošalji slikice da pasem oči!

A što se tiče Alfice, vozila sam nekoć onu 147 i kad čujem za Alfu samo mi se okreću cifre pred očima koliko je benzina trošila! Možda dieselašica ne ždere toliko, ne znam...
 

bozo0

New member
Ne znam da li sam potrefila ispravno mjesto za ovu temu...
Naime, jednostavno sam "zaljubljena" u taj auto (i u c4 picasso - ali taj je samo san).
Zaista bi voljela jednog lijepog dana imati xsaru picasso diesel, no neki frendovi su mi rekli da i nije baš nešto?

ZAŠTO? Koja su Vaša iskustva sa tim monovolumenom?
Nije da ga kupujem sutra, jer nitko neće mijenjati saxa za picassu :(;):D, ali meni se čini kao izvanredno rješenje i kaj se tiče potrošnje (ak troši ko i saxo, samo malo više jer je jača), a o komforu da i ne pričam! Kad god ugrabim priliku i sjednem u nju, nedam se van!

Eto, opčinjena sam tim autom, pa recite mi mane i prednosti!

http://www.citroenforum.hr/citroen-i-vi-41/zasto-vozite-upravo-citroen-699/index2.html#post24358

...ukratko, ak' se mene kaj pita (a uglavnom se ne pita :angel:), DA ...
 

Charlidedek

New member
http://www.citroenforum.hr/citroen-i-vi-41/zasto-vozite-upravo-citroen-699/index2.html#post24358

...ukratko, ak' se mene kaj pita (a uglavnom se ne pita :angel:), DA ...
Nešto razmišljam,ako uspijem prodati mazdu eficu kupio bi xp pa me zanima koju bi mi preporučili benzinca ili dizel,dali je skupo održavanje,koji se kvarovi javljaju najčešće, kakva je potrošnja.Tu piše za hdi da malo troši a nitko nije naveo koliko.Taj auto bi mi dobro došao za vinograd,mogao bi i manju bačvu stavit u njega,a i puno toga mogao bi stavit u njega kad je berba jer onda moram dosta toga vozit u vinograd.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Taj auto bi mi dobro došao za vinograd,mogao bi i manju bačvu stavit u njega,a i puno toga mogao bi stavit u njega kad je berba jer onda moram dosta toga vozit u vinograd.
V ovom slučaju,ja bi više gledil berlinga vzeti ;)..vekši lajt more stati nutra :D
 
Na vrh