Xsara Picasso 2.0 HDI iskustva

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
A dobro..kaj sad :D

Vi nemate turceler,a mi u novim autekima nemamo kazaljke za temp.

Uvek nekaj zaborave :p:D
 

mountain36

New member
Ma ne radi se o tome nabavio sam i knjigu i proucio je ali mi neide u glavu da ima tempomat,automatsku klimu, 2.0 hdi sa exkluziv opremom i onda da nema brojac okretaja ......
I imam novo pitanje jel bolje kad se radi veliki servis(zupcasti,klinasti,vodena pumpa,natezaci) raditi sa orginal citroen djelovima ili kupiti zamjenske pa samo platiti ruke?

p.s.kaj ste tak nabrijani samo sam postavio pitanje jer mi takve banalnosti nisu jasne ......
 

madmac

Member
p.s.kaj ste tak nabrijani samo sam postavio pitanje jer mi takve banalnosti nisu jasne ......
Ma nismo nabrijani, neg pitaš za upute, damo ti linkove...upute...skoro pa sve piše unutra....i onda takvo banalno pitanje !? :)

Ne razumijem onda smisao tih uputa ? Zašto su onda napisane ? Da potroše malo papira il uvom slučaju da naprave PDF....
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
p.s.kaj ste tak nabrijani samo sam postavio pitanje jer mi takve banalnosti nisu jasne
"planinko" a otkud tebi da smo nabrijani :confused::D

I imam novo pitanje jel bolje kad se radi veliki servis(zupcasti,klinasti,vodena pumpa,natezaci) raditi sa orginal citroen djelovima ili kupiti zamjenske pa samo platiti ruke?
To je tvoja volja,al si malo pročitaj ovu temu i pitaj kolegu "lagerosa" na pm kolko bi to koštalo kod njega :cool:

http://www.citroenforum.hr/citroen-opcenito-38/zamjenski-djelovi-vasa-iskustva-123/

Ma sve ja kuzim al kaj nije glupo da auto nema brojac okretaja,a ima hrpu stvari od opreme
naravno da je glupo..kao što je i glupo da novi modeli nemaju pokazivač temp.,al šta da se radi..čovjek se pomiri s tim nekim "biserima" i nakon nekog vremena ni ne primjećuješ da toga nema :D
 

hacti

made in france
Pa ti bi da bude kao kod VW grupcije gdje je mjesto za pokazivač temperauture prazno.... a ak bi to štel imati onda moraš nadoplatiti za bolji paket opreme !
eee neka si rekao za dodatni paket opreme( i rezervni kljuc je dodatna oprema!!)
 

mountain36

New member
Tempomat,automatska klima,grijani retrovizori,bocni zracni jastuci,upravljanje radiom na volanu na to sam mislio .....pod (dodatnom opremom)

Kako se skida sredisnja konzola na xsari picasso?Trebao bi zamjeniti plastiku ventilacije koja je potrgana,a vidim po netu da seomplet plastika mjenja ....
 
Na vrh