Xsara dobila straga od Golf 5 (tražim dobar ovlašteni servis)

chewap

Mesožder
To je neki zafrkant od procjenitelja? :) Mislim, nije. Nego, što više para uštedi svojoj kući tim veću proviziju dobije. Odvezi ti autić u ovlašteni sa svim papirima, oni će odrediti cifru, kontaktirati osiguravatelja, a osiguravatelj se neće prepucavati s njima. U 99 posto slučajve pristanu na trošak ovl. servisa.

Evo ti moj primjer. Prije dvije godine mi je na prakingu čovjek razbio s kombijem prednji branik (F.Focus). Osiguravatelj veli 1500 kn, to se može krpati. :) Ha-ha. Ja u ovlašteni servis, novi original branik + komora = 6,800. :) Osiguravatelj pristao.
Odvezao sam danas auto u CIB Commerce ispada da taj iznos procjene je samo za radove znači ruke te na taj iznos ide još cijena dijelova i kako su lukavi piše da osiguravatelj zadržava sve skinute dijelove za sebe.

Prihvatili su moju prijavu u servisu te sad čekam da dođu naručeni dijelovi dok se ja još mogu voziti s xsarom jer je na sreću u voznom stanju.

A, što si tablice zamračio? :)

P.S. Nije li interesantno koliko je branik kod Xsare elastičan? :)
Ne volim stvaljati nikakve podatke na netu pa tako ni tablice :)

Da stvarno je zanimljivo da nije nigdje puknuo branik. Pitao me jedan lik kako je izgledao auto koji me lupio nakon sudara ja kažem gadno on kaže i mislio sam :) Opasna je xsara :)

Moram priznati da jedini VW koji poštujem je Passat svi ostali su precijenjeni i onda me pogodio jedan golf koji je izgledao kao da je pogodio stup, a ne drugi auto :)
 
Na vrh