Xsara 2 - prednja maska

cesar19

New member
Pozdrav svima,

postao sam ponosni vlasnik Xsare 2 iz 2004.

Auto nije imao prednju masku pa sam kupio polovnu ali me sada zanima kako je najbolje pričvrstiti da ponovno ne ispadne? Imate li neko ljepilo koje preporučuje ili neki drugi način?
 

zoko

New member
Ja sam to rjesio obicnim silikonom, natrpas unutra na mjestima gdje su najmanji luftovi i kad stisnes ocisti visak koji se pojavi vani...nemas brige, drzat ce!
 

Neno21

New member
Pozdrav ekipa, ima ovdje netko za prodati ovakvu lajsnu za masku samo gornju da nekog ovdje usrecim ako ne idem u posjet auto otpadima
 

Mikojan

New member
Pozdrav svima.
Odlučio sam uložiti nešto novaca u dovođenje svoje Xsare 1.4 SX, 2002. godište na "tvorničke postavke", ali sam nedavno ostao bez gornjeg znaka s lajsnom na maski i istu neuspješno tražim po auto otpadima i trgovinama rabljenim i novim dijelovima. Očito se radi o traženoj robi pošto vidim puno Xsari kojima nedostaje neki dio ili cijela maska. Cijena kompletne nove maske je od 1,500 do 1,700 kuna što mi je stvarno neshvatljivo puno pogotovo s obzirom da slična ta maska na starijim tipovima Xsare dođe oko 250 kuna nova.

Znate li gdje ili od koga bih tu masku ili znak mogao kupiti?
Zahvaljujem.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Pozdrav svima.
Odlučio sam uložiti nešto novaca u dovođenje svoje Xsare 1.4 SX, 2002. godište na "tvorničke postavke", ali sam nedavno ostao bez gornjeg znaka s lajsnom na maski i istu neuspješno tražim po auto otpadima i trgovinama rabljenim i novim dijelovima. Očito se radi o traženoj robi pošto vidim puno Xsari kojima nedostaje neki dio ili cijela maska. Cijena kompletne nove maske je od 1,500 do 1,700 kuna što mi je stvarno neshvatljivo puno pogotovo s obzirom da slična ta maska na starijim tipovima Xsare dođe oko 250 kuna nova.

Znate li gdje ili od koga bih tu masku ili znak mogao kupiti?
Zahvaljujem.
Neš to nigdi nać pojedinačno. Meni je davnih dana na c4 neko iskida znak. Ode po Dalmaciji nisam niti moga nać to, a u ZG na par otpada da to ide samo s cilom haubom. I onda sam iskombinira nešto priko ebaya.
 
Na vrh