Xsara 2.0 HDi by mateo97

deda

New member
Tek sam sad vidio: volan je rađen kod Mateusa na varaždinskoj u Sesvetama,35€,a sicevi su izvađeni iz jednog skršenog DS3,samo su bili razvaljeni sa boćne strane od airbagova i to sam dao popraviti.
 

pandakonda1992

New member
podici ga mozes (kao i spustit) preko torzionih visina,na visinu koju zelis,nije problem.

ali posto to nikad nisi radio,najbolje daj nekom tko zna.
A daj mi reci molim te jel ima opasnosti kakvih ako se to napravi, tipa problemi s tim sipkama, amortizerima itd?
 

AX-ja

èudo jedno
ako ces 2-3 cm dignut nece utjecati na nikakve vozne osobine.

inace,ljudi spustaju aute,ali zbog tanka razumijem tvoju situaciju.
 

mateo97

New member
Evo radilo se na autu a i radit će se još, traže se neke 16ice za ljeto...
Novo:letva volana(skinuta sa xsare od 27t km)
sva 4 ATE diska
komplet trw pločice prednje i zadnje
prednji tvrđi amortizeri
prednje opruge sport
svi seleni(tvrđi,tipa powerflex ali malo mekši od njih)
stabilizatori
sva ulja i svi filteri

spojena muzika , sve je pic mic ,još malo karbon folije po unutrašnjosti i dobro je ispolirat i to je to ;)
 

mateo97

New member
Pozdrav , evo radilo se zadnje vrijeme dosta ;)

nači kao šta je navedeno komplet kočnice nači i diskovi i pločice (ATE i TRW)
amortizeri i opruge (prednje) treba još zadnje promjenit makar nisu loši...
letva volana
naknadno otvaran motor (300tkm) ubrzo , nova brtva glave i vijci , zupčasti ,termostat sve brte i semerinzi, klizači i zatezači nisu mjenjani jer su mjenjani pred 30tkm, glava tlačena i obračena na Lučkom.I novi amortizer haube :p jer je neki dan ispišao a nerviralo me je držat štap pod haubom :D
Uklonjen Egr sa motora kompletno,turbina nošena na provjeru i nije isto bilo potrebe sa servisom, i naknadno stavljen još jedan srednji protočni lonac jer je malo previše grmila :p

Počeo sam stavljati sjedala prednja druga , još za vikend drugi sic stavit
(jedan je malo oštećen na boku ali sam u pregovorima za još jedan , ili idu na tapiciranje...
 
Na vrh