XM 2.0 1989.

Petey2501

Member
Žao mi je što moram reći ali ljudi danas nemaju ni za koricu kruha a kamo li za xm, ja sam svojega prodavao u 11.mj i razgovarao sa hrpom ljudi, svi ga dođu pogledati, kažu pa da ima malo posla ali...nemam toliko para za ulaganje itd, bio je još regan i na kraju sam ga dao liku za djelove (limarija nije bila očuvana ali nije niti bio jako trul) za 500€. Od tada se više ne vežem za aute i promijenio sam ih hrpu, samo kupujem po jeftinoj cijeni i odmah platim porez i na oglasnik. Auto mi izgleda OK, ali iskreno tražiš dosta novaca s obzirom da je neregan i star preko 20godina (samo nama koji znamo što je to nije preskupo, ali ljudi jednostavno nemaju). Takav auto kupuju samo entuzijasti i oni koi imaju viška love i vremena...
 

weebeer

New member
ma ono kak se veli odpelal bum ga radje na selo pa nek kokosi seru po njemu neg da ga dam nekakvom supku ispod 700eura koj nezna kaj je xm stop tocka gotovo jel autic je sad sjedi i vozi sam kaj bi ga ljudi za tu lovu ne jednu neg najmanje dve godine registriranog al znas onu za djabe nema nit u babe hehehe

a sve stvari stoje kaj si napisal gore i svako slovo potpisujem ,,,
 

milosxm

New member
ma ono kak se veli odpelal bum ga radje na selo pa nek kokosi seru po njemu neg da ga dam nekakvom supku ispod 700eura koj nezna kaj je xm stop tocka gotovo jel autic je sad sjedi i vozi sam kaj bi ga ljudi za tu lovu ne jednu neg najmanje dve godine registriranog al znas onu za djabe nema nit u babe hehehe

a sve stvari stoje kaj si napisal gore i svako slovo potpisujem ,,,
E ovako, prooočitah celu temu, pošto tražiš 700 eurića za auto ti spusti CENU 10% ZA NAS FORUMAŠE (TO JE NEKO NEPISANO PRAVILO) i onda će lepo Jura da t i iskešira 630 eura i svi smo srećni...:D
 
Na vrh