XM 2.0 16v by mengela

mengela

Well-known member
Donator foruma
Je tako mi složilo, stavio sam prvo ovu donju 😊 hvala za linkove, kad dođem do čepova bit će od koristi! A šmirglo sam, neda se oprat ovo je samo ugrubo proba bila, probat cu nešto, do uskrsa ih zar pofarbam :D
 

Cutac

Prèkaroš
Pa jel ima kod tebe netko da to popjeskari?
Neusporedivo je bolje, a da ne pričam koliko je lakše. To ti je cirka 50 kuna po felgi, po meni vrijedi.

I ne bi bilo loše ispeći lak, moje nisu pečene i lako se oštete i lak se odlomi kod oštećenja. Sad kad imam iskustva sa farbanjem felgi, više ih ne bih farbao bez pjeskarenja, komore, pištolja i pečenja. Ovak "po doma" farbati je OK da drži par godina, ali nije neki posao, a napatiš se ko isus.
Daš 1000-1400 kuna nekome da to obavi i miran si sto godina. Vidiš da su te tvoje felge iz devesprve. Misliš da će kućni uradak izgledati tako nakon 29 godina? Nema teorije. Ti te svoje možeš udariti dlijetom i neće im ništa biti, osim ogrebotine. Moje udari i skinut ćeš laka površine mobitela.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Ma sve dunđeri, neda se nikom a znaju naplatit samo! Prošli put sam nosio liku 18ke za c5, vidio si kako ih je odradio.. pripremu cu sam odradit, taman se napatio i odradit cu ih iznutra, a ako nebudem imo uvjete za ofarbat kak spada, pripremljene cu odnjet mu u komoru...

E da, poželio sam se šmirglanja :D
Mozak napašu i udri, bolje od apaurina
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Šta reče jesu ti prestale trest, nu olova u ovoj, džaba ću i peć, točno ću ovo istopit i napravit sidro :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Kad gledam dizajn felge, osobno se nebi zayebavao s unutarnjim dijelom. Uštedit ćeš si puno živaca i vremena, a ionako će biti crno.

Lice felge pak djeluje jednostavno za pripremu i lakiranje, ja bi si dao truda. Jasno da neće držati vječno, al je veselje :D
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Znaš da se ja volim zayebavat :D pa ću to odradit i iznutra kak spada, znam da se neće vidjeti jer je felga skoro zatvorena al vidim sad i ne mogu je stavit takvu i gotovo! Bolest je to :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Bome si se naradio. Namoči ove oznake s nekom kemijom pa probaj drugi dan sa četkom na bušilici po tome.
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Rješene felge iznutra, primer, lak, bezbojni! Imao sam nešto vremena kako forum nije radio

Slike su mi velke pa ev vako 😷
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
U stisci sam s vremenom, pa sam danas stigao samo pofilat nitro kitom par rupica i ogrebotina, koje špric kit nebi pokrio.

S vanjske strane ide druga nijansa

Ova je, što je više gledam sve kritičnija
A nije ni blizu originalnoj, neki sprej baš za felge..

Ic cu sa ral 9006 bez puno šljokica
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh