Xantia 2.0i Exlusive Automatic '98 by "Xantian"

Xantian

New member
Ima.Plava nema katalizator vec obican zamenski protocni lonac i ima za nijansu bolji odaziv na gas i taman toliko bolje i vuce.Sto se tice udobnosti sve je isto jer su obe hidroactiv.
Nisam napomenuo da je siva doterana iz Francuske ali je pre mene imala vlasnika koji nije dovoljno vodio racuna o sitnicama tako da je generalno dobra(motor,hidraulika,limarija) ali je bila sto se tice sinica zapustena(sijalice,pohaban volan,sedista,muzika koja nije radila i td) i sad ja to "lickam i doterujem" dok je plava doterana iz Svajcarske i sto se tice sitnica je u dosta boljem stanju a ima dosta vise km na satu...
Hocu da kazem da je ovo jos jedan dokaz da treba znati odabrati automobil i da u danasnje vreme nema svrhe gledati na km sat vec se prepustiti osecaju i osetiti dal to valja il' ne...

Eto ja malo oduzio :grin:


image hosting

upravo sam zamenio pohabanu rucicu menjaca,sijalice na komandnoj tabli i osposobio kompletnu muziku.Sad je na red dosao volan koji sam dobio ovih dana.Imam jos nameru da radim na enterijeru i eksterijeru tako da se nadam da ce ovo biti zanimljiva tema :grin:
 
Posljednje uređivanje:

Xantian

New member
Hvala komso :grin: Nisi bome ni ti los,kakve masinke imamo mozemo odma u rat sa njima da pomognemo korejancima :grin: ahahaha
 
Na vrh