Xantia 2.0 hdi by sasa45

sasa45

New member
Dragi moji prijatelji,
Prvo da Vam čestitam novu 2013, šta da Vam poželim u novoj što već drugi nisu, želim Vam sunce kad je kiša, osmeh kad kaplju suze, svetlo kad je mrak i
NAJBOLJU GODINU DO SAD !!!

Evo da Vam predstavim dugo očekivanu prinovu:






Ostatak slika je u garaži.
Znajte da trenutno nema srećnijeg čoveka od mene.;)
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Napokon,a ?:euforija:

Èestitam na kupovini i puno sretnih kilometara :palac-gore::aplauz:

Ps
Valjda će bit malo iscrpniji dojmovi o autu kasnije :confused:
 

sasa45

New member
Napokon,a ?:euforija:

Èestitam na kupovini i puno sretnih kilometara :palac-gore::aplauz:

Ps
Valjda će bit malo iscrpniji dojmovi o autu kasnije :confused:
Pa naravno Mirda, :)
Mala je stigla iz Austrije i nakon odrađenog velikog servisa, reparacije kugli i
novih kočnica preključe ušla u svoj novi dom. Pošto mi je ovo prvi dizelaš u karijeri krenuo sam na turneju, cirka 300 km da se podsetim plovidbe po putu
kao i da osetim taj dizel motor od 110 KS, znači auto je što bi rekao moj klinac
zlo šta reći PREZADOVOLJAN SAM !!! :p
Mada je u igri bio i C5 sa verzijom od 136 KS ali zbog sumnjivog plivajućeg zamajca i još nekih sitnica pobednik je Xantia, ali moram priznati da je deo duše ostao sa C5-icom.:thinking:
Ali nežalim, sa svojih deset godina auto je odličnom stanju, niti ogreban, enterijer kao nov a motor samo prede, videlo se odmah da je mala dobro
negovana...:wub:
 

sasa45

New member
Eto sreće i radosti!!! :)

Sale, neka je sa srećom "Svetlana" i želim ti puno kilometara u njoj. :cool:
Hvala Zmix prijatelju, ja i "Ceca" ćemo se duže družiti dok je neka druga nezameni... hahahahaha:grin:
 

sasa45

New member
Evo legle su i nove zimske gume 195/65/15, mada sam negde pročitao
da su originalne 185/65/15, valjda i sa ovim neće ništa faliti?:thinking:
 

Marko

Well-known member
Èestitke na autu! Ako motor auta ide tako dobro kao što izgleda na slikama - dobru kupnju si napravio!!! :weeabooface:
 

BlueOne

Member
Ne ide nego letiiii :D

Očito sam imao krivu informaciju po ovom tvome još veće ribe plivaju u moru :grin:
Ako ja dobro gledam tablicu od mirde ... onda su ove koje si ti stavio 195/65/15 1.1% veće od originalne dimenzije 205/60/15, zar ne?

A što ti piše u prometnoj? koja je dimenzija gume tamo upisana?
 

sasa45

New member
Ako ja dobro gledam tablicu od mirde ... onda su ove koje si ti stavio 195/65/15 1.1% veće od originalne dimenzije 205/60/15, zar ne?

A što ti piše u prometnoj? koja je dimenzija gume tamo upisana?
Nažalost nepiše ništa, kupio sam ga sa letnjim 195/65/15 pa sam takve uzeo i zimske a baš me interesuje koje su najidealnije:confused:
 

Ivo

New member
185 -65-15 to ti je tvorničke postavke imaš naljepnicu na štoku vozačevih vrata i ja imam istog i u istoj boi, kažu da je to najbolji motor dizel u citroenu ,pežou ,renolu.,ako im je vjerovat ja ga imam 8-9 mjeseci još nije uzeo 6 litra na 100 km, sretno..
 
Na vrh