Xantia 1.8 16v by gligo

gligo

New member
Eto da vam predstavim svoju xantiu, malo staru, i ne očuvanu još od bivšeg vlasnika, ali šta se može bitno da je citroen... :)
Znači radi se o 1.8 16v motou iz '95. star auto a jos uvjek mrak :D kod nas je več 8 godina i u tih 8 godina samo smo kugle jednom zamjenili i to je bilo to :) auto ima 242000 km koliko pise na satu, ali i tata i ja vjerujemo da je prešla i više od 300 tkm, ali nema veze dok se ne kvari, dok nema problema super je :D i još su svijećice pregledane prije jedno 13 godina i otkada su tada pregledane nikad više nije ništa dirano, bila je i udarena (kamenje palo na prednju stranu), pa je jos i farbana i ogulila se vec boja, ali sve u svemu citroena mjenjamo samo za novijeg citroena :)



 

gligo

New member
Je prekrasna je, jos ju sada planiramo i prefarbat, neke felgice nabacit na nju, nabavit ovu prednju ukrasnu lajsnu koja fali i znak da ju dotjeramo u red malo... :) Bude bilo slikica jos :D
 

gligo

New member
Evo jos nesta novo, stari dotero nekog mercedesa 124 300TD, a narijed moj citroen (nijhe mu meca ni do koljena ;)), ali eto odluceno je prodat mercedesa srecom pa ga nije kupio, nego samo posudio... JEdino mi se svidja kod mercedesa sto je automatik :D, ako neko hoce kupit, kupujte ljudi hehe :D

 

Dalibor

Dado Tornado
proizvodili su se istovremeno, a koja je to razlika u dizajnu i stilu eksterijera :shock:

ali 124 su dobrog unutrašnjeg dizajna
 
Na vrh